Парус Экспо Медиа - выставочная компания

Инстаграм Телеграм Фейсбук

+380 44 484-68-91 Русский языкEnUa

ПРО КОМПАНІЮ

Шановні панове!

Радий представити Вам виставкову компанію ТОВ "Парус Експо Медіа", створену для реалізації на Україні нових високоефективних виставкових проектів. 

Наш колектив - це люди, які знають про виставки практично все! З одного боку - це ті, хто має за своїми плечима не один десяток виставкових проектів. З іншого боку - це молоді енергійні менеджери, які отримали найсучаснішу та якісну освіту і які приділяють велике значення професійній експертизі пропонованих виставкових проектів, технологій і розробок.

Відмінна якість заходів, які ми проводимо - поєднання кращих традицій класичної виставки з сучасними інтегрованими проектами, насиченими діловою програмою. Кожна нова виставка завжди несе в собі інновації, спрямовані на вдосконалення змісту, сервісу, системи забезпечення ефективності контактів.

Відмінною рисою наших виставок, її "ноу-хау", як бізнес-майданчики є проект Buyer's Program (БАЙЄРСЬКА Програма). Її мета - вирішити функцію збуту, тобто найголовніше завдання експонентів, залучаючи закупників з великих оптових, дистриб'юторських компаній і роздрібних мереж з усіх регіонів України, країн СНД і Східної Європи, а також організовуючи індивідуальні зустрічі у форматі коротких ділових презентацій.

Наші фахівці постійно "тримають руку на пульсі". Вони знають, чим живе і дихає ринок споживчих товарів. Ми, як організатори виставок, розробляємо новітні методи і технології, щоб зацікавити найбільш великих клієнтів, цікавих для наших експонентів. Ретельне вивчення ринку, персональне спілкування і мотиваційна программа гарантує їх присутність на виставці. Поставлених цілей нам допомагає домагатися не тільки знання рекламних технологій, а й уміння реалізовувати правильну PR-стратегію.

Ми впевнені, що наші виставки World of Gifts (міжнародна виставка подарунків), TableWare (міжнародна виставка посуду), Decor (міжнародна виставка декору і предметів інтер'єру) Christmas Trade Show (спеціалізована виставка новорічної продукції), Outdoor Trade Show (спеціалізована виставка садово-паркового благоустрою), InHoReCa (спеціалізована виставка ресторанного і готельного бізнесу), що пропонують дистриб'юторам, байерам, роздрібним операторам весь спектр індустрії прекрасного: меблі, текстиль і декоративний світло, посуд, предмети сервірування і прикраси столу, нетрадиційні подарункові лінії, сувеніри, модні аксесуари і багато іншого, а декораторам, флористам, архітекторам і ювелірам - кращі дизайнерські рішення для втілення своїх ідей в красивих речах, матимуть величезний успіх.

Всі вищезазначені виставкові проекти проходитимуть у Міжнародному виставковому центрі (Київ), що дасть їм можливість щорічно збільшувати експозицію і розвиватися в довгостроковій перспективі на базі новітнього виставкового комплексу із зручною інфраструктурою як для відвідувачів так і для експонентів.

Наш перший видавничий проект - журнал PROMaison - це ділове інформаційно-аналітичне видання про досягнення, тренди, тенденції ринків декору і предметів інтер'єру, текстилю, посуду та подарунків. Ми адресуємо його виробникам, дистриб'юторам подарунків, посуду, декору і предметів інтер'єру, представникам роздрібних мереж, спеціалізованих магазинів, дизайнерам, флористам, асоціаціям і професійним об'єднанням.

Новим напрямком діяльності компанії «Парус Експо Медіа» з 1 січня 2010 року є офіційне представлення в Україні виставкового концерну «Мессе Франкфурт ГмбХ». Головна мета діяльності представництва «Мессе Франкфурт ГмбХ» в Україні - надання сприяння українським виробникам у виході на міжнародні ринки, виявлення нових сегментів попиту на випущені товари, зміцнення зовнішньоекономічних зв'язків.

Основні напрямки діяльності нашого представництва:

  • організація участі у виставках «Мессе Франкфурт ГмбХ» у всьому світі.
  • організація відвідування виставок «Мессе Франкфурт ГмбХ» в Німеччині та інших країнах світу.

Ми сподіваємося, що пропоновані нами маркетингові технології і створена інфраструктура нададуть підтримку в бізнесі, а результати стануть надбанням наших клієнтів.

Запрошую Вас взяти участь в наших виставках, де ви отримаєте нові можливості для цікавих контактів та успішного ведення Вашого бізнесу.

 

Валерій Целінський

Генеральний директор компанії «Парус Експо Медіа»

ПАРТНЕРИ

logo12
 expoline
PosudkaRU_150x44  Lоготип - Центр Капралова 1  Unывывсывtitled-1
logo
fdhdfhf
DecorUA_150x44 180x60   

 

 

 expomap-100x100 o-expo live design logo GIF - 10th Edition 100x100 gifts review black  46516327 315539619040714 553667339388715008 n ifc 100x100pxc