Парус Экспо Медиа - выставочная компания

Русский языкEnUa

+380 44 484-68-91Online заказ

Пост-реліз

Міжнародні виставки подарунків і товарів для дому ProMaisonShow
Пост-реліз      

З 31 січня по 3 лютого 2018 року в Міжнародному виставковому центрі в Києві пройшла Міжнародна виставка подарунків і товарів для дому ProMaisonShow, яка є одним з найяскравіших виставкових заходів в Україні та основною закупівельною платформою для представників оптових і роздрібних мереж, магазинів подарунків і товарів для дому.

DSC 3156DSC 3165 1

У виставці взяли участь 147 вітчизняних і зарубіжних виробників і постачальників з України, Швейцарії, Китаю, Туреччини та Пакистану, які представили відвідувачам широкий асортимент подарунково-сувенірної продукції, біжутерії і модних аксесуарів, декоративних виробів, предметів інтер'єру, домашнього текстилю, декоративного освітлення, посуду і господарських товарів, а також товарів для благоустрою територій.

 Так, багатий вибір подарунків, сувенірної продукції, VIP і бізнес презентів, подарункової упаковки і вітальних листівок представили компанії «Ивман», «Заморські подарунки», «Фабрика Сувенір», YoungPig, «Завод декоративної упаковки», JazzBooks, Київське об'єднання «Купола» , Wood Рosters і ін.

DSC 0208DSC 0223DSC 0319DSC 0435DSC 0264         Модні аксесуари, листівки, біжутерію, а також вироби зі шкіри були представлені компаніями Nature Bijoux, «Сувенір Престиж», KarMi, KameoBis, RoseSilver, Desisan, Bogz, Fisher Gifts, «Альфа стиль».

          Традиційно, експозицію виставки подарунків і товарів для дому доповнив спеціалізований салон виробів ручної роботи Handmade. Кращі майстри народних промислів, декоративно-прикладного мистецтва і рукоділля представили широкій аудиторії унікальні та ексклюзивні авторські вироби. Серед учасників салону: Майстри: Гончаренко Тамара, Готшалк Галина, Жукова Лілія, Лисак Леся, Фархад Тетяна, Скринник Ольга, Хазова Ольга, InnaMoloko, а також студії і творчі майстерні: BOGZ, Fisher Gifts, Etude-Workshop, Lilogos, Soap-Flowers , DO-RE-MI, Sunny Bunny, Mood by Wood, Passporty.ua, Арт-майстерня Хлоя, майстерня «Сахно-Арт», «Квіглі», «Шухлядка», «Зеленка» та ін.

Предмети інтер'єру, декоративне освітлення, домашній текстиль, свічки, вазони, штучні квіти і дзеркала представили: Dome Deco, Family Décor, Flowers Decor, Scorpio, «Аннаіс», «Декоратор», «Лоза і Кераміка», «Актівтрейд», «Іта Дрім », Home Me, Woolcrafts, Osha, Brille, Gaff, Raymura, MiLight Ukraine.

Широкий асортимент кухонного та столового посуду, аксесуарів для сервірування столу, товарів господарсько-побутового призначення були представлені в експозиціях компаній: Fissman, «Посуд De Luxe», ZALIZKO, VES Україна, Campo & Fiori Store, O'len's, Medex, Бутік посуду «Ёж», «Все для кухні та господарства », ВТК «Гласс Трейд», «Белоцерковліт», Masterkrami, Orner, «Склоприлад », «Консенсус» та ін.

DSC 0441 1DSC 2387

Вперше, участь у виставці ProMaisonShow взяли іноземні компанії з Китаю, Пакистану і Туреччини: Shantou A-Mart Trading CO., LTD, Shantou Henchan Housewares Company, Shantou Emart Information Technology Service CO., LTD, ÖNCÜ GRUP A. Ş., Bari Textile Mills.

DSC 0024 111DSC 0843

 Крім ділових зустрічей, важливих переговорів і презентацій, виставку супроводжувала насичена програма заходів на центральній сцені, де пройшли відкриті навчальні семінари, лекції, покази та майстер-класи.

  Вперше в рамках виставки з успіхом пройшов лекторій "ЗА СКЛОМ ВЕЛИКОГО БІЗНЕСУ. ВІТРИНИ - ВІД А до Я", де фахівці галузі поділилися секретами створення ефективних вітрин, розповіли про історію появи вітрин і продемонстрували основні тенденції вітриністіки в сучасному світі.

   Крім цього, відвідувачі змогли прослухати змістовні лекції з світлодизайну, оформлення магазинів товарів для будинку, дізнатися, як подарунково-сувенірна продукція може бути паралельним бізнесом без тимчасових і матеріальних ресурсів, побачити, як можна виготовити сувенірну продукцію з використанням 3D технологи, вивчити секрети домашньої сервіровки столу, а також долучитися до мистецтва гончарства.

   Порадував відвідувачів показ нових колекцій одягу і авторських прикрас українських дизайнерів VASILYEV & TALLA ART: «Погляд в майбутнє».

DSC 0412 1DSC 0078 1

   В рамках виставки вдруге відбувся Всеукраїнський конкурс на визначення кращих зразків посуду з етно мотивами «ЕтноПосуд-2018». 24 учасники з різних куточків України представили зразки традиційного, дизайнерського і промислового посуду з використанням української орнаментики та національної символіки.

   Одночасно, в ці дати, пройшла Спеціалізована виставка садово-паркового благоустрою Outdoor Trade Show, де були представлені садово-паркові урни, гойдалки, антивандальна вуличні меблі, вазони з бетону, дитячі ігрові майданчики і ковані меблі. Серед учасників виставки: Décor Steel, Sky7, Grand Metal System ltd, «Дитячі і спортивні майданчики», «Дніпропетровський завод Продмаш», «Керамічні маси Донбасу», Ковальська майстерня Ferrum, «ТД Будком».

27337201 1553982864678326 2542344110810579963 nDSC 0493 1

    Презентації нових торгових марок і вже відомих брендів, велика кількість маркетингової інформації і ділове спілкування з партнерами залучили представників ділових кіл. У цьому сезоні з експозицією ознайомилися близько 3000 вітчизняних і зарубіжних бізнес-відвідувачів. Серед відвідувачів були зареєстровані баєри, дистриб'ютори, представники оптово-закупівельних підприємств, великих торговельних мереж, директори та менеджери з закупівель спеціалізованих магазинів, інтернет-магазинів, рекламних і event-агентств.

    Компанія "Парус Експо Медіа" висловлює подяку експонентам, відвідувачам і інформаційним партнерам виставки! Сподіваємося, що важливі контакти, які Ви здобули, допоможуть у подальшому розвитку вашого бізнесу, зміцнять наявні позиції на ринку, а також розширять коло партнерів і замовників.

До зустрічі 12 - 14 вересень 2018 року на провідній виставці подарунків і товарів для дому ProMaisonShow!

Організатор: Виставкова компанія «Парус Експо Медіа» - провідний оператор високоефективних виставкових та медіа проектів України в сегменті подарунків і товарів для дому.

Генеральний інформаційний спонсор виставки ProMaisonShow: журнал «Ідеальний дім»
Офіційні медіа-партнери: журнали «Chercher la femme», PROMaison.
Інформаційна підтримка: DECOR.ua, DomusDesign, GiftReview, HomeInterior, ID Design, LeClassique, NM House, Posudka.ru, Ria.com, Terra-expo, «Дім Ідей», журнал «Салон», «Ідеї Вашого Дому», Видавничий будинок «Толока», «Кераміка: стиль і мода», «КОМПАСС Україна», «Прес Біржа», Expo.oline, Галерея «Чарівний світ».

Прес служба:
ТОВ «Парус Експо Медіа»
+38 (044) 484-68 91
e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
www.pem.com.ua

ПАРТНЕРИ

MesseFrankfurt_150x44
 logo12
 expoline
PosudkaRU_150x44
logo
Baner
DecorUA_150x44 logoUFL

 

 

 

 expomap-100x100 o-expo SVD 100x100px en 100x100.qwe gifts review 100x100 100 100 agrosmart