Фото-галерея виставки Cleaning Trade Show 2021

Прес-реліз: Прем’єра спеціалізованої b2b виставки індустрії чистоти Cleaning Trade Show 2021

20-22 жовтня 2021 року у комплексі Nivki-hall, (пр-т Перемоги 84, м. Київ) відбулась прем’єра спеціалізованої виставки індустрії чистоти Cleaning Trade Show, організованої виставковою компанією «Парус Експо Медіа»

Сleaning Trade Showвиставка обладнання, технологій, засобів та послуг для професійного прибирання, санітарії, хімічної чистки та прання. На професійному майданчику виставки зустрілись постачальники товарів, експерти з чистоти, закупівельники та споживачі.

Експозицію виставки становили розділи:
– професійне прибирання, санітарія, гігієна
– хімічна чистка, прання, фінішна обробка
– професійні хімічні засоби для автомийок
– дослідження, розробка, тестування
– навчання, фінансування, франшиза, послуги

Компанії-учасники представили широкий асортимент обладнання та товарів для професійного прибирання, аксесуарів, дезінфекції. Мопи, аксессуари та інвентар для прибирання представила компанія ТД «Ріал». «Моплайн» – текстильні вироби для клінінгу.
Компанія Interdezукраїнський виробник сучасних дезінфікуючих засобів, презентували антисептики та дезінфікуючі засоби. DarEuroHim продемострували професійну хімію, хімію для хімчистки, також диспенсери, відра, урни, попільнички і сміттєві баки.
ТзОВ «Обрій Медтехніка» представили засоби для дезінфекції поверхонь засоби для рук. Група компаній «Біоцид» є розробниками та виробниками екологічних засобів дезінфекції, антисептики і реагенти, які вони і показали на своєму стенді.
Компанія «Папірус» презентувала інвентар для прибирання, «ВІТЕСС-ЛТД» – засоби та системи для пралень. Сlean Floor Technics представили промислові машини для обслуговування підлоги. Обладнання для професійного клінінгу представили компанії ProfiEurope, «Ювента», Sarissa, «АЙ.ТІ.ЕС.52» та інші.

Паралельно з виставкою проходила насичена навчальна програма, співорганізатором якої виступив Центр Тараса Дударя в особі Тетяни Тимофеєвої, офіційного представника центру в Україні. Відвідувачі мали нагоду прослухати професійний навчальний триденний Клінінговий Форум та спостерігати за майстерністю кращих клінерів у Національному конкурсі клінінгових компаній «Майстер Чистоти».

У Конкурсі взяли участь 7 майстрів з усієї України
Беліченко Вадим, компанія Cleaning Time (Ірпінь)
Войтенко Михайло, Clean Master (Харків)
Шелія Вахтанг, CleanOK (Харків)
Тетяна і Михайло Попович, Popelyshka Сleaning (Мукачево)
Наталія Лема, Chysto kaif (Тернопіль)
Ольга Нестеренко, Master cleaning (Київ).

Заходи ділової програми проходили протягом всіх трьох днів виставки.
20 жовтня у перший день виставки компанія «Моплайн» провела практичну лекцію «Вибираємо мопи правильно», а компанія «Ювента» розповіла про обладнання для промислового клінінгу. Тетяна Тимофеєва («Центр Тараса Дударя») провела лекції на 2 теми – «Чищення м’яких меблів та килимових покриттів методом гарячої екстракції», «Обладнання та миючі засоби для нейтралізації запахів».
У цей день стартував конкурс клінінгових компаній з першими двома номінаціями «Майстер мийки вікон», «Майстер чистки текстилю».

Ділова програма 21 жовтня розпочалася з практичного майстер-класу про набір для хімчистки від Максима Тарасова («АЙ.ТІ.ЕС.52»). У цей день компанія «ТД РІАЛ» навчила математиці ефективного і економного прибирання. Ярослав Шапорта (ProfiEurope) провів тему про використання сепараторів для післябудівельного прибирання.
Тетяна Тимофеєва («Центр Тараса Дударя») провела лекції на теми «Організація процесу прання пледів / ковдр» та «Технології нейтралізації запахів у приміщеннях». А спільно з компанією Alberti Angelo відбувся практичний семінар на тему «Чистка салону автомобіля та стелі салону автомобіля».
У цей день пройшов останній етап конкурсу клінінгових компаній «Майстер чистоти», номінація «Майстер-технолог».

Одразу після відбулось оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців.
Майстер Мийки віконШелія Вахтанг, Cleanok
Майстер Чистки текстилюТетяна і Михайло Попович, Popelyshka cleaning
Майстер-технологОльга Нестеренко, Master cleaning
Приз симпатій від глядачів отримав Войтенко Михайло, Clean Master

Спонсорами конкурсу стали компанії ТОВ «РІАЛ», Mop line, Profieurope, «Біоцид», «Ювента», від яких компанії-учасники конкурсу отримали цінні подарунки.

Останній день програми слухачі розпочали з практичного семінару від компанії «АЙ.ТІ.ЕС.52» з чищення плитки (вхід у Nivki-Hall).
Спікер Віктор Штимпура, C.E.O в Промисловий клінінг «Еталон Сервіс» провів масштабну лекцію, де розкрив питання організації роботи клінінгової компанії на об’єкті, проблеми у спілкуванні з клієнтом та аналіз продажів в клінінговій компанії, а також ціноутворення в клінінговому бізнесі. Спікер від компанії «Біоцид» з різних точок зору зробив презентацію про дезінфекцію
Представник компанії Alberti Angelo розповів про прання текстилю. А компанія Сlean Floor Technics, офіційний дистриб’ютор техніки Truvox в Україні провела першу офіційну презентацію в Україні техніки Truvox Multiwash для чищення усіх видів твердих і м’яких покриттів, а також ескалаторів та траволаторів.

Виставку відвідали представники 19 областей України, це клінінгові компанії, пральні, хімчистки, готелі, корпоративні клієнти, серед яких: мережа хімчисток «ЛОТОС», Уборка24, Італійська хімчистка, Grand Clean Service, «Добра послуга», Ideal cleaning, Cleaning house, компанії Керхер, Biossot, Морошка. Також виставку відвідали закордонні байєри з Литви, Саудівської Аравії, Молдови, Франції.

На нашій виставці був присутній незвичайний гість – величезний бурий ведмідь, який пройшов професійну чистку від компаній ProfiEurope та «Ювента». Всі охочі могли зробити фото.

До зустрічі на виставках від компанії «Парус Експо Медіа»!

Організатор: Виставкова компанія «Парус Експо Медіа»
Партнер та співорганізатор програми заходівЦентр Тараса Дударя
Партнери виставки: Ресторанний консалтинг Ольги Насонової, інформаційно-довідковий портал з професійного прибирання CleanNow

Інформаційна підтримка: InfoClean, profuborka.ru

Прес служба:
+38 (044) 484-68 91
e-mail: pr@pem.com.ua
www.pem.com.ua

Відео

Каталог выставки
Cleaning Trade Show 2021