HOME & CHRISTMAS DIGITAL EXPO

Цього року міжнародні виставки посуду і товарів для будинку ProMaisonShow, новорічної продукції і сезонного декору Christmas Trade Show і подарунків World of Gifts Trade Show пройдуть в гібридному форматі.

Що отримує компанія на цифровій платформі?

1) ПЕРСОНАЛЬНИЙ ВІРТУАЛЬНИЙ СТЕНД на цифровій платформі Home & Christmas Digital Expo, на якому російською та англійською мовами можна розміщувати фото і відео, тексти та документи, контакти компанії і співробітників, зовнішні посилання на ваш сайт. На стенді можна Переглядати, вивантажувати, сортувати повні контакти всіх відвідувачів стенду, призначати відвідувачам зустріч, вести переписку з відвідувачами в чаті, Надавати відвідувачам документи.

2) ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВІДВІДУВАЧІВ і про призначені зустрічі ви будете отримувати прямо в ваш смартфон, для цього потрібно буде завантажити спеціальний додаток виставки, або ж призначити окремого співробітника, Який буде працювати з відвідувачами онлайн виставки з офісу. Якщо відвідувач знаходиться в країні з іншим часовим поясом і призначив вам зустріч, або поставив запитання в незручній для вас час, ви завжди можете відповісти йому пізніше.

3) ДОДАТКОВІ КОРИСНІ МОЖЛИВОСТІ: – QR код з інформацією про ваш стенд – Можливість перепост інформації з вашого стенда в соц. мережі – Можливість робити оголошення на проводить рекламні акції для всіх, без винятку, відвідувачів і учасників онлайн виставки – Можливість проводить зустрічі з байерами на запрошення і рекомендації Організатора

4) ПІДВИЩЕННЯ експертної: якісний цифровий контент, фото і відео матеріал і досвід участі в гібридне виставці надає вам перевагу перед конкурентами на майбутнє.

Переваги участі

1) ГЕОГРАФІЯ КЛІЄНТІВ – ми НЕ обмежені кордонами і пандемія. Рекламна кампанія платформи націлена перш за все на іноземних гостей.

2) ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ ЛІДІВ – на онлайн виставку прийдуть ті баєри, які не зможуть доїхати на фізичну виставку. Перебуваючи на фізичному стенді, ви додатково будете отримувати контакти онлайн.

3) ГАРАНТІЯ ОТРИМАННЯ КОНТАКТНИХ ДАНИХ – якщо на виставці відвідувач не завжди залишає вам свій контакт, то на Home & Christmas Digital Expo контакти відвідувачів вашого віртуального стенда зберігаються в вашому кабінеті і вивантажуються в зручному форматі.

4) БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ У РЕСУРСАХ – на Home & Christmas Digital Expo ви можете подати інформацію про компанію та про продукт так, як хочете ви. Оформити ваш віртуальний стенд так, як вважаєте за потрібне і показати себе так, як хочете ви.

5) ФУНКЦІЯ MATCHMAKING – експоненти і баєри Home & Christmas Digital Expo можуть кваліфікувати один одного, орієнтуючись на надані дані, додавати в списки «вибране» і призначати один одному зустрічі. Зустрічі можна проводить як в рамках платформи, так і за її межами.

6) УСПІХ В ДЕТАЛЯХ – на віртуальному стенді байєр може максимально довго і докладно вивчати і порівнювати ваш продукт, ставити уточнюючі питання в процесі. Ви точно знайдете час на кожного.

 

У чому різниця між цифрової платформою Home & Christmas Digital Expo і інтернет магазином або маркетплейсом?

В ЧОМУ РІЗНИЦЯ стиль ВИСТАВКИ Home & Christmas Digital Expo від інтернет магазину або маркетплейса?

Виставка, як місце для зосередження провідних гравців ринку, щорічно привертає увагу і національних і міжнародних байєрів, щоб не тільки придбати товари, але і швидко оцінити зміни на ринку.

Онлайн виставка проводиться обмежений час, що підвищує мотивацію байера відвідати платформу. Тому, тільки на онлайн виставці ви отримаєте максимум корисних контактів за короткий час. Жоден інший інтернет ресурс не надасть вам таку можливість.