Конференція

Стане платформою для демонстрації та обговорення особливостей застосування синергії традиційних і нетрадиційних медичних і авторських методик в спорті вищих досягнень, в масажних, банних і SPA-реабілітаційних технологіях. Провідні вчені, викладачі, судді і чемпіони України, країн СНД, Європи та світу з масажним, банним і SPA-реабілітаційним технологіям розкажуть про авторське застосуванні голчастих аплікаторів, масажерів і тренажерів при профілактиці і лікуванні ряду захворювань, оздоровчих методик і східних практик, вісцеральної терапії, «Су-Джок» терапії, різних видів масажу і оздоровчих процедур в лазні / сауні / хаммамі.

Для кого?

Програма

3 квітня 2021

Школа Сергія Капралова «Правильна лазня»

IV Міжнародна науковометодична конференція: Авторська школа Сергія Капралова

«Сучасні, етнічні та нетрадиційні методи, що застосовуються в масажі, фізичної реабілітації та спортивної медицини»
1а Сесія 10:30 – 12:30

Модератор і ведучий: Капралов С.Ю.

Відкриття конференції: Дехтярев Ю.П., Капралов С.Ю., Целінський В.С.

Співведучий: Біловол А.М.

Доповідь: “Особливості застосування банних технологій в різних видах спорту”. Дехтярев Ю.П.

Доповідь: “Авторська карта-анкета для складання реабілітаційних та SPA-програм”. Капралов С.Ю.

Доповідь та майстер-клас: “Авторська методика застосування в спорті вищих досягнень голчастих аплікаторів Капралова серії« Градієнт »,« Рельєф », валиків« Суглоб »з насадкою і серії« Аплікатор Ляпко »”. Капралов С.Ю., Галдецька І.В.

Доповідь та майстер-клас: “Остеокінезіс в реабілітації спортсменів”. Андржієвський М.А.

Доповідь та майстер-клас: “Розминка за допомогою спеціальних масажерів і голчастих аплікаторів за методикою Капралова на прикладі олімпійського виду спорту Брейк-дансу”. Капралов С.Ю., Капралов М.С.

Відео-ролики про результати авторських методик SPA-реабілітації в спорті.

V Міжнародна науковометодична конференція: Авторська школа Сергія Капралова

«Форум масажних і SPAреабілітаційних технологій»

2а Сесія 13:00 – 15:00

Модератор: Капралов С.Ю.

Доповідь та майстер-клас: “Авторська методика застосування масажера-тренажера« Tremass Fitness »в реабілітації опорно-рухового апарату”. Розумовський К.В.

Доповідь та майстер-клас: “Авторські методики застосування голчастих аплікаторів Капралова і Ляпко в масажних і SPA-реабілітаційних програмах”. Капралов С.Ю., Галдецька І.В.

Доповідь та майстер-клас: “SPA-класика Капралова з елементами wellness-інструментального масажу. Тандем масаж від чемпіонів України, країн СНД, Європи “. Капралов С.Ю., Нестеренко А.С., Галдецька І.В.

Доповідь та майстер-клас: “Види банкового масажу в реабілітації («вогняні», апаратні, Хіджама і ін.)”. Андржієвський М.А.

Доповідь та майстер-клас: “Авторська методика застосування« Су-Джок »терапії в спорті в екстремальних випадках”. Капралов С.Ю.

Відео-ролики про результати авторських методик в масажних і SPA-реабілітаційних технологіях.

V Міжнародний науковометодичний практикум Авторська школа Сергія Капралова

«Сучасні лазневі технології»

3-тя Сесія 16:00 – 18:00

Модератор: Капралов С.Ю.

Доповідь та майстер-клас: “Хаммам (турецька лазня) як засіб профілактики захворювань серцево-судинної, дихальної, травної систем та опорно-рухової систем. Пілінг кесе. Масаж мильною бульбашкою ” або “Ексклюзивні скраби і гоммажи в хаммамі”. Капралов С.Ю., Галдецька І.В.

Доповідь та майстер-клас: “Детоксикація в лазні. Програма для аромашатра “. Капралов С.Ю., Галдецька І.В.

Доповідь та майстер-клас: Вісцелярна терапія в банних практиках”. Андржієвський М.А.

Доповідь та майстер-клас: Теоретична програма. Авторська шоу-програма «Правильна лазня» від «Центр Капралова» – демонстрація більше 20-ти ексклюзивних елементів банних методик під музичний супровід. Капралов С.Ю., Галдецька І.В.

Відео-ролики про результати авторських методик SPA-реабілітації в лазні, сауні і хаммаме.

* в програмі можливі зміни

В якості моделей плануються видатні спортсмени, відомі музиканти і артисти, які застосовують авторські методики Капралова.

4 квітня 2021

Показові виступи призерів і переможців по 6 конкурсам III Міжнародного чемпіонату з масажу, банним технологіям і SPA-реабілітаційно-профілактичних програм (головний суддя, модератор, голова організаційного комітету чемпіонату – Капралов С.Ю..

Майстер клас. Авторська шоу-програма «Правильна лазня» від «Центр Капралова» – демонстрація більше 20-ти ексклюзивних елементів банних методик під музичний супровід від чемпіонів України, країн СНД, Європи. Капралов С.Ю., Галдецька І.В.

Виступи супроводжуються розважальної шоу-програмою.

Організатори:

!Логотип---Центр-Капралова

За підтримки:

kapralov1

Партнери:

!!логотип-CAMP-15
!!логотип-чемпионата-Украины-(2)
Лого-чемп-Бугая
Лого-чемпионата-Украины-по-СПА-массажу-2010
10413390_949148378490115_7473563591340638483_n
Векторный-смарт-объект
Лого-мединститут
Logo_Dispancer
Беловол-Алексей-Лого-2019.10
ЛогоШкола
ЛогоБезФона
Doctorgeo_logo_
2-без-фона
FB_IMG_1610643872171
PC_logo_vector_black_steel

Медіапартнери:

logo-mixsport
logo-kyivmaps
Prosto-media-video-&-photo---Logo

Спікери

Капралов С.Ю. 

Капралов С. Ю.

к.н.ф.в.с., академік і доктор наук СПА-реабілітації Світовий Медичної Академії, керівник відділу класичного і етнічного масажу, банних і SPA-реабілітаційних технологій в «Асоціації фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України», автор спецкурсу «Фізична реабілітація спортсменів високого класу» в ІФК СумДПУ ім. А.С. Макаренко, автор і керівник курсів підвищення кваліфікації з лікувального та спортивного масажу для масажистів футбольних команд під егідою Федерації футболу України 2004-2019 р.р., доповідач понад 330 наукових, SPA-реабілітаційних, банних і Wellness-конференцій, переможець Всеукраїнського конкурсу на титул «Кращий науково-методичний та навчально-практичний центр в Україні у футболі», «Провідний спеціаліст-універсал в футболі» та «Кращий викладач-універсал в футболі» зі спортивних, банним, масажним і SPA-реабілітаційним технологіям і нетрадиційних методів оздоровлення.

Галдецька І. В.

масажистреабілітолог, провідний викладач і переможець конкурсу «Центр Капралова» на звання «Кращий випускник десятиліття», срібний призер конкурсу Міжнародного журналу про лікувальному туризмі «DoctorGEO & DoctorSPA» на титул «Провідний спеціалістуніверсал в Україні» та «Кращий викладачуніверсал в Україні »зі спортивних, банним, масажним і SPAреабілітаційним технологіям і нетрадиційних методів оздоровлення.

Galdeckaya_300x400
Dehtyarov_300x400

Дехтярьов Ю. П.

к.м.н., заслужений лікар України, президент «Асоціації фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України», генеральний директор КНП «Київського обласного центру реабілітаційної і спортивної медицини».

Доповідь: “Особливості застосування банних технологій в різних видах спорту”

 • Фізіологічні основи відновлення спортсменів за допомогою банних процедур.
 • Історична довідка щодо застосування лазні в спорті.
 • Вибір банних процедур в різні періоди підготовки у спортсменів (передстартовий, змагальний, постстартовий) в різних видах спорту.
 • Баня як один із засобів в скиданні ваги (приведення ваги до змагальної вагової категорії).
 • Основні помилки при застосуванні банних технологій в спорті.

Андржієвська М. О.

доктор інтегративної медицини, член професійної «Асоціації фахівців вісцеральних практик», міжнародного навчально оздоровчого суспільства традиційної і нетрадиційної медицини Латвії, російської національної професійної «Асоціації народної медицини і оздоровчих практик», «Української асоціації народної мануальної терапії».

Anjievskaya_300x400
Rozumovskiy_300x400

Разумовський К. В.

директор міжнародної школи «Псігеном натуропатії» і ТМ «TREMASS», викладач «Центр Капралова», віцепрезидент «Міжнародної академії культури, безпеки, екології та здоров’я», філософ, експерт древньої медицини Індії, Китаю, Європи, рефлексотерапевт, реабілітолог .

 

Беловол А.М.

провідний, мотиваційний лайфкоуч, автор психотехнології «Аватар Особистості»

Беловол

Вартість участі

 1000 грн.

внесіть оплату до 22 березня та прибайте квиток за знижкою!

 

Після 22.03.2021 – 1200 грн.

ЩО ОТРИМУЄ УЧАСНИК КОНФЕРЕНЦІЇ?

 • Повний доступ до всіх сесій Конференції.
 • Повний доступ на виставку DACHA + SAUNA EXPO і на всі відкриті заходи.
 • Диплом під егідою «Асоціації фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України», з підписом і печаткою директора «Центру Капралова», к.н.ф.в.с. Капралова С.Ю., директора виставки «DACHA + SAUNA EXPO» Целінського В.С., президента асоціації, к.м.н. Дехтярьова Ю.П..
 • Відеопострелізи і фотозвіти про захід
 • Участь у розіграші подарункових сертифікатів, знижок на навчання і проф. консультації, цінних призів від спонсорів.

Знижки

 •  ЗНИЖКА на відвідування заходу надається пройшли навчання і учасникам чемпіонатів, що проводяться «Центром Капралова» слухачам минулих Міжнародних конференцій: Авторської школи Сергія Капралова «Масажні і SPA-реабілітаційні технології», «Сучасні лазневі технології» та «Сучасні, етнічні та нетрадиційні методи, що застосовуються в масажі, фізичної реабілітації та спортивної медицини », жителям Донецької і Луганської області та АР Крим;
 • СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «Центру Капралова»: після офіційної реєстрації БЕЗКОШТОВНО відвідують захід співробітники спецпідрозділів і спортсмени збірних команд України, які мають в анамнезі наслідки ЧМТ; члени «Асоціації фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України»; члени київської міської організації ветеранів війни – ветерани радіорозвідники «ОСНАЗ» Військово-морського флоту; переможці чемпіонатів України, Росії, Башкортостану, Молдови та Прибалтики, підготовлених в «Центром Капралова»; тренери та викладачі, у яких займався спортом і навчався Капралов С.Ю.

 

Контакти організаторів

Центр Капралова
Тел.: +38 (067) 9677697, +38 (093) 6513645
E-mail: kapralov.kiev@gmail.com
Facebook
Парус Експо Медіа
Тел.: +38 (044) 484-68-91
E-mail: expo@pem.com.ua

Наші партнери