Конференція

Стане платформою для демонстрації та обговорення особливостей застосування синергії традиційних та нетрадиційних медичних і авторських методик у спорті вищих досягнень, в масажних, банних і SPA-реабілітаційних технологіях. Провідні вчені, викладачі, судді і чемпіони України, країн СНД, Європи та світу з масажних, банних і SPA-реабілітаційних технологій розкажуть про авторське застосування голчастих аплікаторів, масажерів і тренажерів при профілактиці та лікуванні ряду захворювань, оздоровчих методик, східних практик, вісцеральної терапії, «Су-Джок» терапії, різних видів масажу та оздоровчих процедур в бані / сауні / хамам.

Для кого?

Програма

15 травня 2021

Школа Сергія Капралова «Правильна баня»

IV Міжнародна науковометодична конференція: Авторська школа Сергія Капралова

«Сучасні, етнічні та нетрадиційні методи, що застосовуються у масажі, фізичній реабілітації та спортивній медицині»
1а Сесія 10:00 – 12:30

Модератор та ведучий: Капралов С.Ю.
Співведучий: Шостак І.Ю., Біловол А.М.
10:00-10:10
Реєстрація учасників.

10:10-10:20
Представлення організаторів та партнерів конференцій

10:20-10:25
Відкриття конференції: Капралов С.Ю., Целінський В.С.

10:30-10:40
Доповідь: «Авторська карта-анкета для складання реабілітаційних та SPA-програм». Капралов С.Ю.
Теза:
Відомо, що ефективність процедури багато в чому залежить від правильного розпізнавання порушень, а також від адекватно розробленої індивідуальної програми фізичної реабілітації та SPA процедури. У той же час, існуючі медичні, реабілітаційні, банні та SPA карти-анкети не охоплюють повний комплекс обстежень, необхідних для правильного призначення відновного і оздоровчого курсу.
Розроблена унікальна діагностична карта-анкета дозволяє більш об’єктивно розкрити стан організму пацієнтів і клієнтів і призначити засоби і методи фізичної реабілітації, відповідні індивідуальним можливостям організму (Капралов С.Ю., 1997).
Дані карти-анкети дозволяють індивідуалізувати програму психо-фізичної реабілітації відповідно до об’єктивних і суб’єктивних ознак хвороби, контролювати ефективність реабілітації, сприяти виробленню стійкої мотивації до відновлення свого здоров’я. За допомогою цієї карти-анкети можна диференціювати вегето-судинну дистонію з гіпертонічною хворобою, ішемічну хворобу серця, порушення мозкового кровообігу, серйозні порушення опорно-рухового апарату та інші стани, які можуть бути небезпечними при проведенні процедур не тільки лікувальних, але і оздоровчих, масажних , банних і SPA-процедур.

10:45-10:55
Доповідь: «Особливості застосування банних технологій в спорті вищих досягнень на прикладі підготовки чемпіона Європи Ігоря Харитонова і чемпіона світу Олександра Спірко до чемпіонських боїв в аматорському та професійному боксі». Капралов С.Ю., Галдецька І.В.
Теза:
Проведення та застосування банних технологій передзмагальний період підготовки спортсменів високого класу до найбільших міжнародних чемпіонатів і змагань протягом багатьох років на думку більшості фахівців є не сумісними.
Вашій увазі буде представлено елементи авторської методики Капралова відвідування бані / сауни / хамам в комплексі зі SPA-реабілітаційними технологіями в період підготовки до найвідповідальніших турнірів чемпіона Європи Ігоря Харитонова та чемпіона світу Олександра Спірко, які допомогли їм швидко відновитися після отриманих травм і виграти головні турніри року в аматорському та професійному боксі.

11:00-11:20
Доповідь та майстер-клас: «Авторська методика застосування в спорті вищих досягнень голчастих аплікаторів Капралова серії «Градієнт», «Рельєф», валиків «Суглоб» з насадкою та серії «Аплікатор Ляпко» (присвячується пам’яті Ляпко Н.Г.). Капралов С.Ю., Галдецька І.В., Нестеренко (Капралова) О.С.
Теза:
Практична доступність, відносна простота в застосуванні, висока ефективність зробили голчасті аплікатори відомими у всьому світі. Грунтуючись на фундаментальних багатовікових знаннях традиційної китайської медицини в поєднанні з найпередовішими сучасними технологіями, втіленими в працях Кузнєцова І.І., Ляпко М.Г., Капралова С.Ю. та ін., була розроблена унікальна система оздоровлення, лікування і реабілітації пацієнтів при різних патологічних станах організму. Методично грамотно побудовано вплив голчастих аплікаторів (різних видів, розмірів і форм) є сильним засобом відновлення працездатності, зняття втоми, підтримки загального тонусу організму, зміцнення здоров’я та омолодження людини.
Ви побачите методики застосування голчастих аплікаторів в спорті вищих досягнень, які розроблени провідними фахівцями в цій галузі медицини та реабілітації Капраловим С.Ю. та Ляпко М.Г.

11: 25-11:45
Доповідь та майстер-клас: «Остеокінезіс в реабілітації спортсменів». Андржієвська М.О.
Теза:
Остеокінезіс – це здоров’язберігаюча та відновлюча технологія природного оздоровлення, заснована на запатентованому «способі оздоровчої гімнастики» методу «Остеокінезіологія».
Це ефективні процедури-вправи, оздоровлюючі хребет, суглоби, м’язово-фасціальний комплекс і весь організм в цілому, які можна виконувати в домашніх умовах.
Головним об’єктом дії такої гімнастики є кістково-м’язова система. Основне завдання вправ – приведення в порядок обмінних процесів в сполучної тканини, поліпшення кровопостачання і прискорення обміну речовин в суглобах і навколишніх м’язах і, як наслідок, більш активне вироблення внутрішньосуглобової (синовіальної) рідини і поліпшення харчування внутрішньосуглобових хрящів, які також є сполучнотканинними утвореннями. Це сприяє не тільки оптимізації внутрішньої біодинамічної роботи кістково-м’язової системи, але і активно допомагає зберігати здоров’я хребта, суглобів, м’язів, фасцій і судин, зміцнювати сухожильно-м’язовий корсет, відновлювати і покращувати роботу внутрішніх органів. А також підвищує адаптаційні властивості організму в цілому як до несприятливих умов проживання, так і до вікових змін.
Метод призначений для:
• мануальних терапевтів;
• неврологів;
• лікарів, що працюють з проблем множинних гриж дисків;
• масажистів всіх категорій;
• тренерів різних спортивних напрямків, спортсменів:
• педагогів будь-яких танцювальних напрямків;
• професійних спортсменів і танцюристів;
• любителів і адептів традиційних гімнастики і всім, хто займається самооздоровленням;
• для внутрішньосімейного застосування.
В результаті практики резонансного остеокінезіса відбуваються «тектонічне оновлення» організму, резонансні процеси відновлюють здоров’я хребта, суглобів, м’язів, фасцій, судин, зміцнюється сухожильно-м’язовий корсет, поліпшується робота внутрішніх органів, відбувається омолодження організму.
Методика остеокінезіса показана:
• для оздоровлення при травмах та патологіях опорно-рухового апарату, а також реабілітації їх наслідків;
• при оздоровленні дорослих та дітей;
• при вирішенні проблем «шкільних і офісних сколіозів» та гіподинамії;
• при вирішенні проблем жіночого та чоловічого здоров’я, а також для підтримки здоров’я літніх людей і їх опорно-рухового апарату.
Протипоказання.
Резонанс. Тенсегріті. Вант-тренажер. Практичне застосування для спортсменів.

11:50-12:05
Доповідь та майстер-клас: «Розминка за допомогою спеціальних масажерів і голчастих аплікаторів за методикою Капралова на прикладі брейк-дансу та воркауту». Капралов С.Ю., Капралов М.С.
Теза:
Авторська методика розминки полягає в проведенні послідовно виконуваних рекомендацій: комплексу вправ, масажу (самомасажу) спеціальними розробленими дерев’яними, ебонітовими, металевими і голчастими пристосуваннями. Дана методика полегшує процес адаптування до до фізичного навантаження, скорочує час проведення підготовчої частини тренування і збільшує працездатність, зменшує ймовірність травматизму в фітнесі та спорті, сприяє поліпшенню спортивних результатів.
Демонстрація методики на провідних молодих спортсменах України, багаторазових рекордсменах і переможцях всеукраїнських та міжнародних змагань Матвію Капралову (b-boy MatveyChan) і Ніколь Князєвої перед їх показовими виступами.
Ефективність її доведена на прикладі 24 олімпійських збірних команд України, різних збірних командах України з футболу, футзалу, орієнтування, брейк-дансу та ін.
Медаль від Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту за кращу доповідь на тему: «Використання нетрадиційних методів в розминці з метою профілактики травматизму в збірних командах України» на VIII Міжнародній науковій конференції «Молода спортивна наука України» (Львів, 2004).

12:10-12:15
Встановлення світового рекорду: «Найсильніший хребет у світі». Ніколь Князєва.
Теза:
Мета рекорду – привернення уваги фахівців у сфері надання послуг масажу, реабілітації, в тренувальному та змагальному процесі, службовців силових структур на необхідність пошуку форм, засобів і дозування в профілактиці захворювання та попередження травмування основ опорно-рухового апарату в процесі розвитку фізичних якостей в рамках реабілітації і масажу.
Суть рекорду – в положенні стоячи на колінах з упиранням на долоні кистей рук, виконати максимальний прогин тулубу (спини) з подальшим максимальним підняттям поверхні спини вище лінії поверхні сідниць та плечового поясу з вантажем 100 кг.

12:20-12:30
Доповідь: «Фактичні наслідки ефективного застосування засобів масажу та реабілітації». Князєв В.М.
Теза:
Метою виступу є спонукання усіх зацікавлених осіб у сфері фізичного виховання і спорту до правильного підходу у обранні форм та засобів фізичного розвитку, виховання, удосконалення навичок, реабілітації людини.
Основні завдання:
1. Захист конституційних прав та законних інтересів людини, особливо – вікової категорії «діти», можливості реалізовувати свої права на захист здоров’я і життя, на отримання повноцінних і безпечних засобів фізичного розвитку, виховання, удосконалення, реабілітації тощо.
2. Спонукання фахівців у галузі фізичного виховання і спорту, у тому числі – масажу та реабілітації, у правильному розумінні необхідності відповідального підбору засобів і форм фізичного розвитку, виховання, удосконалення, реабілітації тощо.
3. Пропаганда серед дітей та молоді здорового способу життя.
4. Залучення батьків, педагогів, тренерів та спонукання дітей активно складати свій щоденний режим і застосовувати засоби фізичного розвитку.
5. Популяризація прогресивних форм та засобів масажу і реабілітації як основних у питаннях фізичного розвитку людини, у тому числі – розвитку фізичних якостей спортсменів, проходження останніми процес реабілітації та відновлення.
6. Впровадження досвіду фахівців у галузі розвитку ФВіС серед фахівців у сфері масажу та реабілітації.

Відео-ролики про результати авторських методик SPA-реабілітації в спорті.

V Міжнародна науковометодична конференція: Авторська школа Сергія Капралова

«Форум масажних і SPAреабілітаційних технологій»

2а Сесія 13:00 – 15:00

Модератор та ведучий: Капралов С.Ю.
13:00-13:15
Доповідь та майстер-клас: «Авторська методика застосування екомасажера-тренажера «Tremass Fitness» в реабілітації опорно-рухового апарату». Капралов С.Ю.
Теза:
Методика самомасажу спини за допомогою екомассажерів Разумовського застосовується для самомасажу, рефлексотерапії, розтягування хребта у людей різних вікових груп.
В дану методику включені елементи масажу і рефлексотерапії з давньосхідних технік лікування хребта.
Методика застосовується в якості доповнення до будь-яких напрямах фітнес технологій для самомасажу, рефлексотерапії, розтягування хребта у людей різних вікових груп.
Методика складається з семи основних вправ:
1. самомасаж попереку;
2. самомасаж сідниць;
3. самомасаж грудного відділу спини;
4. самомасаж шиї та потилиці;
5. продавлювання зони черевної порожнини;
6. продавлювання сечостатевої сфери;
7. закачування м’язів «черевного преса».
В результаті масажної дії виникає:
– декомпресія-розтягнення суглобових сегментів хребта по всій довжині хребта;
– зміцнення м’язів, кровоносних судин і окістя в області хребетного стовпа;
– внаслідок ефекту рефлексотерапії зони спинного мозку виникає активне виділення ендорфінів і енкефалінів позитивно впливають на психічний стан людини.
Методика «Tremass Fitness» – означає тренінг + масаж.

13:20-13:35
Доповідь та майстер-клас: «SPA-класика Капралова з елементами Wellness-інструментального масажу. Тандем масаж від чемпіонів України, країн СНД, Європи та світу». Капралов С.Ю., Галдецька І.В., Нестеренко (Капралова) О.С.
Теза:
Одночасна демонстрація елементів двох накращих авторських методик Капралова, що поєднує в собі використання найефективніших прийомів з: 1) класичного, сегментарно-рефлекторного, інструментального масажу з використанням авторських дерев’яних, ебонітових і металевих масажерів, голчастих аплікаторів Кузнєцова, Ляпко, Капралова, а також розробок Ісаєва, Берхмана, Короля та інших авторів; 2) арома, тайського, рефлекторного, іспанської та російської SPA-масажу; 3) мануальної терапії, «гри суглобів», пасивних і активних рухів для суглобів верхніх і нижніх кінцівок, хребта, «Су-Джок» терапії та інших технік, необхідних для досягнення максимально результату під час SPA-реабілітації конкретного порушення у клієнта / пацієнта / спортсмена.
Дана методика змінює уявлення у клієнтів / пацієнтів про роль масажу та SPA-реабілітації, а у самого майстра – про підхід до своєї діяльності.
Це єдина методика, яка у виконанні різних майстрів була в числі кращих на 36 найбільших чемпіонатах з банного, хамам, SPA-реабілітаційному масажу України, Криму, Східного, Західного, Північного і Південного регіонів, країн СНД, Європи та світу і успішно застосовується масажистами-реабілітологами в роботі з самим різним контингентом: спортсменами збірних команд, співробітниками спецпідрозділів, пацієнтами із захворюваннями різних органів та систем, клієнтами елітних SPA- і Wellness-центрів.

13:40-13:50
Доповідь та майстер-клас: «Авторські методики застосування голчастих аплікаторів Капралова і Ляпко в масажних та SPA-реабілітаційних програмах при реабілітації остеохондрозу хребта» (присвячується пам’яті Ляпко М.Г.). Капралов С.Ю., Галдецька І.В., Нестеренко (Капралова) О.С.
Теза:
Хребет – це дзеркало здоров’я всього організму. Тому, біль в спині – це не тільки дискомфорт в певній ділянці тіла, а результат порушення в роботі всього організму.
Терапевтичний ефект від застосування голчастих аплікаторів при остеохондрозі хребта за авторською методикою Капралова та заснованої на понад 25-річної реабілітаційної практиці – сприяє відновленню та реабілітації опорно-рухової системи, рухливості суглобів, еластичності зв’язкового апарату, поліпшенню крово– і лімфообігу в тканинах, зміцненню імунітету, зниження ваги, усунення синдрому хронічної втоми, покращує реабілітацію після операцій, підвищує спортивну працездатність, надає відновлення після інтенсивних тренувань.
Відмітна особливість авторських методик застосування голчастих аплікаторів Капралова та Ляпко в тому, що процедури можуть проводитися не тільки фахівцями в медичних установах, а й у домашніх умовах самостійно.

13:55-14:10
Доповідь та майстер-клас: «Вогняний масаж з точки зору SPA». Мельник К.В.
Теза:
Вогняний масаж – один з найбільш незвичайних методів китайської традиційної медицини, який поєднує в собі масаж та локальний тепловий вплив.
Був розроблений та практикувався в монастирях Тибету і довгий час вважався таємною майстерністю ченців-лікарів. Пізніше використовувався для лікування правлячої династії і тільки недавно став доступний за стінами Імператорського палацу.
Вогняний масаж добре заспокоює, знімає втому, дратівливість, розслаблює м’язи, стабілізує системи дихання та очищення організму, сприяє досягненню глибокої релаксації.
Процедура при правильному використанні безболісна.
Демонстрація елементів вогняного масажу в SPA процедурі.

14:15-14:30
Доповідь та майстер-клас: «Види банкового масажу в реабілітації («вогняні», апаратні, хіджама та ін.)». Андржієвська М.О.
Теза:
При лікуванні деяких порушень і захворювань величезну роль грає масаж. При всьому його різноманітті окреме місце відводиться баночному масажу. Проте, про його походження, як проходить сеанс, кому він протипоказаний і для лікування яких захворювань застосовується, знає далеко не кожна людина.
Історія виникнення банкового масажу.
Принцип дії банкового масажу на людський організм.
Показання для банкового масажу. Протипоказання і запобіжні заходи.
Всі методи тибетської медицини базуються на принципі взаємозв’язку всіх внутрішніх органів людини, тому принцип лікувальної дії банкового масажу полягає в корисній дії вакууму на біологічно активні точки нашого тіла, пов’язані з певними органами.
Ефекти банкового масажу (терапевтичний, косметологічний).
Види (динамічний вакуумний масаж, точковий), характер впливу (динамічний, статичний). Види масажних банок. Як правильно вибрати банки? Глибинний апаратний вакуумний масаж. Вогненні банки. Хіджама. Банковий масаж при остеохондрозі та целюліті. Напрямок руху банкою. Вакуумний масаж обличчя, грудей. Заборонені зони тіла для впливу вакуумними банками. Чи можуть після масажу залишатися синці?

14:35-14:45
Доповідь та майстер-клас: «Авторська методика застосування «Су-Джок» терапії в комплексі з масажними та SPA-реабілітаційними технологіями». Капралов С.Ю.
Теза:
«Су-Джок» терапія − один з кращих методів самодопомоги, існуючих в даний час. При впливі на правильно знайдену точку відбувається не просто зняття болю, як у випадку застосування знеболюючих ліків, але ще й нормалізація енергетичних потоків в ураженій частині тіла.
Цей метод лікування один з кращих способів самодопомоги, існуючих в даний час, ефективний, безпечний, простий в застосуванні, універсальний і доступний для всіх.
На кистях і стопах в строгому порядку розташовуються системи високоактивних точок відповідності всім органам і ділянкам тіла, відображаючи в зменшеному вигляді анатомічна будова організму.
Поняття про системи відповідності. Точки відповідності, методи впливу на них і рефлекторна реакція.
Приклади підбору точок на основі більш 20-ти річного практичного досвіду.

14:50-15:00
Доповідь: «Масаж і реабілітація як засіб розвитку та відновлення чи засіб мотивації комерційного задоволення особисто-власних інтересів». Князєв В.М.
Теза:
Мета та завдання масажу і реабілітації:
1.Чи кожен із Вас, як окремо, так і загалом – колективом, вважає себе фахівцем напрямку масажу, реабілітації, народної медицини?
2.Право, як гарант захисту прав сторін при наданні/отриманні послуг масажу, реабілітації, зцілення.
3.Планування, контроль та звітування в процесі надання послуг в сфері масажу і реабілітації.
4.Залучення учасників конференції до проведення тестування – 9-ть вправ.
5.Значення послуг масажу та реабілітації для досягнення найвищих показників без шкоди здоров’ю в режимі спортивної діяльності.
6.Профілактична основа після проходження реабілітаційного процесу і масажу.
7.Попередження залежності організму від масажу та засобів реабілітації.
8.Розроблення методики послідовного входження та виходу організму клієнта в/з режим/у масаж та реабілітацію.
9.Відповідність обрання засобів масажу та реабілітації з урахуванням типів нервової системи людини.
10.Законодавча основа в застосуванні засобів масажу і реабілітації.
11.Кримінальна, адміністративна і цивільна відповідальність в процесі застосування засобів масажу та реабілітації.
12.Комерційна основа масажу та реабілітації.

Відео-ролики про результати авторських методик з масажних та SPA-реабілітаційних технологій.

V Міжнародна науковометодична конференція Авторська школа Сергія Капралова

«Сучасні банні технології»

3-тя Сесія 15:30 – 18:00

Модератор та ведучий: Капралов С.Ю.
15:30-16:10
Доповідь та майстер-клас: «Авторська програма детоксикації в аромашатрі». Капралов С.Ю., Галдецька І.В., Нестеренко (Капралова) О.С.
Теза:
Існують стаціонарні бані з термальними кімнатами для прогріву – це російська баня, фінська сауна, римські терми, хамам та ін., а також мобільні, (переносні бані), які використовуються, починаючи від туристів, рибалок, військових і закінчуючи дачами та салонами краси.
Вам буде представлена комплексна процедура «Детокс» з використанням «Аромашатра».
«Аромашатер» − це універсальний простір, в яке подається пар, що проходить через збори трав, що підбираються для клієнта індивідуально. Мета застосування «Аромашатра»: м’який прогрів, інгаляційне вплив, приготування шкіри і м’язів до подальшого впливу скрабу, пілінгу, гомажа для очищення шкіри, а також масажу.
«Аромашатер», який Ви можете поставити в будь-якому обмеженому просторі (як вдома, так і в масажному кабінеті), дасть можливість збільшити асортимент пропонованих процедур. Теплові процедури такого роду чинять благотворний вплив на організм: використовуються для профілактики порушень серцево-судинної, дихальної, нервової і травної систем, опорно-рухового апарату, а також для зняття м’язової та психо-емоційної напруги. Вони сприяють детоксикації всього організму в цілому,
яку можна підсилити в комплексі.
Програма «Детокс» в комплексі з аромашатром складається з декількох етапів:
– промаслювання;
– прогрів в інгаляційному аромашатре з підібраними травами та масажем стоп;
– пілінг з потогінними травами;
– медово-трав’яне глазурування з обгортанням;
– релакс-масаж.

16:15-16:25
Доповідь: «Хамам (турецька баня) як засіб профілактики захворювань серцево-судинної, дихальної, травної систем та опорно-рухового апарату. Капралов С.Ю., Галдецька І.В.
Теза:
Один з різновидів бань, яку ми хочемо представити Вашій увазі це – хамам. Східна лазня, як її називають у нас, створена тисячоліття назад за образом римських терм, щоб «очищати тіло і душу від злих духів і знову відроджувати на світло».
Розпарювання, пілінг тіла, його зволоження та масаж – ось основні закони хамам. Для людей, яким протипоказані гарячі бані та сауни, а також для тих, хто з якихось причин не переносять високої температури хамам – ідеальний варіант.
Лікувальні властивості хамам описані ще в стародавніх літописах. У хамам не тільки очищається шкіра (суху шкіру зволожує, чутливу – м’яко очищає, в жирній – видаляє комедони), але і оновлюється весь організм. Завдяки високій вологості розкриваються пори шкіри, виводяться шкідливі речовини, токсини та шлаки. Вона корисна при болях, безсонні, застуді, бронхіті, гаймориті, ефективно знімає нервову напругу, стреси, втому, гармонізує психо-емоційний стан. Завдяки комплексному впливу омолоджує тіло, уповільнює процеси старіння, знижує зайву вагу.

16:30-16:40
Доповідь та майстер-клас: «Пілінг кесе. Масаж мильною бульбашкою». Капралов С.Ю., Галдецька І.В.
Теза:
Вся історія і філософія хамам заснована на фізичному та духовному очищенні. Основний механізм впливу на організм людини в хамам – пілінг за допомогою рукавички Кесе, в результаті чого відбувається механічне очищення верхніх шарів шкіри від ороговілих лусочок епідермісу і різке посилення мікроциркуляції в цих ділянках за рахунок механічного подразнення рецепторів.
Однією з головних процедур в хамам є турецький масаж, який покращує роботу серцево-судинної, нервової та дихальної системи і опорно-рухового апарату, сприяє зниженню зайвої ваги, допомагає від безсоння, знімає напругу та розслаблює м’язи, підвищує працездатність, омолоджує і оздоровлює організм в цілому.

16:45-16:50
Доповідь та майстер-клас: «Ексклюзивні скраби та гоммажі в хамам». Капралов С.Ю., Галдецька І.В.
Теза:
Скрабувування – це косметична процедура для відлущування відмерлих клітин епідермісу. Саме відлущування відбувається за рахунок наявності в складі скрабу твердих частинок. Вони можуть виготовлятися з: шкаралупи і ядер горіхів, кісточок і м’якоті фруктів, кристалів та ін. Запропоновані нами авторські ексклюзивні методики догляду в турецькій бані з рецептурою натуральних скрабів стануть для клієнтів воістину справжньою родзинкою Вашої процедури і залишать незабутніми враження.

16:55-17:10
Доповідь та майстер-клас: «Вісцеральна терапія в банних практиках». Андржієвська М.О.
Теза:
Вісцеральний масаж (мануальна терапія живота або вісцеральна практика), або як його ще називають «старослов’янський масаж» – найдавніший метод лікування руками, який був придуманий в ті далекі часи, коли люди не знали нинішньої медицини і апаратури. Цей спосіб масажування унікальний і не зустрічається будь-де в світі, його суть полягає в продавлюванні внутрішніх органів через стінки черевної порожнини. У давні часи, слов’яни дотримувалися думки, що корінь всіх хвороб знаходиться в животі, тому і впливати потрібно на проблемне місце. Завдяки цьому масажу можна відновити неправильне розташування внутрішніх органів, провести їх діагностику, усунути спазми і набряки, запобігти безлічі хвороб. Крім того, ця процедура є не тільки лікувальною, але і косметичною.
Таблиця шкірно-вісцеральних зв’язків. Особливості впливу на тіло при проведенні процедури. Зв’язок роботи внутрішніх органів з проблемами в хребті і психічними станами.
Популярні види масажу, які застосовуються в лазні в даний час (віниками, медовий, лімфодренажний, гуа-ша, вісцеральна практика).
Таблиця впливу бані та вісцерального масажу на тіло людини.
Переваги використання вісцерального масажу в умовах бані.
Таблиця протипоказань для вісцерального масажу в бані.

17:15-17:35
Доповідь та майстер-клас: «Особливості застосування авторського комплексу динамічних вправ і асан хатха-йоги на прикладі розробки верхніх кінцівок для індивідуальних та групових занять в парильних приміщеннях бані / сауни / хамам в салонах і центрах преміум класу». Капралов С.Ю., Гончаров Д.С., Галдецька І.В.
Теза:
Навіщо придумана гаряча йога («Hot Yoga»)? Чи корисна вона для здоров’я? Які є показання та протипоказання?
Відповідь на ці питання, а також цінні інсайти, як правильно практикувати йогу в бані / сауні / хамам для підтримки здоров’я та профілактики порушень опорно-рухового апарату, ви отримаєте під час майстер-класу від практикуючого йога, тренера персональних і групових занять з хатха йоги – Дмитра Гончарова.
Спеціальна програма із застосуванням елементів гарячої йоги для банних і SPA клубів преміум класу розроблена в співавторстві з Капраловим С.Ю., на основі його 30-річної практики зі SPA-реабілітації пацієнтів і VIP-клієнтів в парних приміщеннях.

17:40-18:00
Доповідь та майстер-клас: Теоретична програма. Авторська шоу-програма «Правильна баня» від «Центр Капралова» – демонстрація більше 20-ти ексклюзивних елементів банних методик. Капралов С.Ю., Галдецька І.В.

Відео-ролики про результати авторських методик SPA-реабілітації в бані, сауні та хамам.
Із застосованням авторської методики Капралова.

* в програмі можливі зміни

В якості моделей плануються видатні спортсмени, відомі музиканти і артисти, які застосовують авторські методики Капралова.

Організатори:

!Логотип---Центр-Капралова

За підтримки:

kapralov1

Партнери:

!!логотип-CAMP-15
!!логотип-чемпионата-Украины-(2)
Лого-чемп-Бугая
Лого-чемпионата-Украины-по-СПА-массажу-2010
10413390_949148378490115_7473563591340638483_n
лого-универ
Лого-мединститут
2-без-фона
Logo_Dispancer
ЛогоШкола
Logo_TMR
ЛогоБезФона
логотип БЛАГ.cdr
Векторный-смарт-объект
PC_logo_vector_black_steel
Беловол-Алексей-Лого-2019.10
FB_IMG_1610643872171
Печать
logo_evrosport
logo-mixsport
logo-kyivmaps

Медіапартнери:

Doctorgeo_logo_
Prosto-media-video-&-photo---Logo

Спікери

Капралов С.Ю. 

Капралов С. Ю.

к.н.ф.в.с., академік та доктор наук СПА-реабілітації Світової Медичної Академії, академік та віце-президент «Міжнародної академії культури, безпеки, екології та здоров’я», керівник відділу класичного і етнічного масажу, банних та SPA-реабілітаційних технологій в «Асоціації фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України», організатор і модератор більше 50 конференцій, форумів та практикумів, міжнародний експерт, організатор і голова організаційного комітету, почесний та головний суддя понад 70 українських і міжнародних чемпіонатів, підготував понад 200 номінантів та 101 переможця з класичного, спортивного, лікувального, тандем, SPA-реабілітаційного, банного, хамам і Wellness масажу України, країн СНД, Прибалтики та світу, автор спецкурсу «Фізична реабілітація спортсменів високого класу» в ІФК СумДПУ ім. А.С. Макаренко, автор і керівник курсів підвищення кваліфікації з лікувального та спортивного масажу для масажистів футбольних команд під егідою Федерації футболу України 2004-2019 р.р., доповідач понад 300 наукових, SPA-реабілітаційних, банних, Wellness форумів і конференцій, переможець конкурсу «Класичний масаж» та срібний призер I Міжнародного чемпіонату з Велнес-масажу (2007), переможець всеукраїнського конкурсу з футболу та міжнародного журналу з лікувального туризму «DoctorGEO & DoctorSPA» на титул «Кращий науково-методичний та навчально-практичний центр в Україні», «Провідний спеціаліст-універсал» і «Кращий викладач-універсал» зі спортивних, банних, масажних та SPA-реабілітаційних технологій та нетрадиційних методів оздоровлення, «Банний і хамам SPA-реабілітолог», автор понад 450 масажерів та голчастих аплікаторів, понад 330 наукових і журнальних публікацій, 8 методичних посібників, учасник радіо- і телевізійних програм з різних оздоровчих напрямків.

Галдецька І. В.

масажист-реабілітолог, провідний викладач і переможець конкурсу «Центр Капралова» на звання «Кращий випускник десятиліття», срібний призер всеукраїнського конкурсу з футболу та міжнародного журналу з лікувального туризму «DoctorGEO & DoctorSPA» на титул «Провідний спеціаліст-універсал» та «Кращий викладач-універсал» зі спортивних, банних, масажних та SPA-реабілітаційних технологій і нетрадиційних методів оздоровлення, заступник керівника відділу класичного та етнічного масажу, банних і SPA-реабілітаційних технологій в «Асоціації фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України», викладач курсів підвищення кваліфікації зі спортивного та лікувального масажу для масажистів ФФУ під керівництвом Капралова С.Ю., співорганізатор і помічник Капралова С.Ю. в понад 60 конференцій, форумів, практикумів та чемпіонатів, доповідач понад 150 наукових, SPA-реабілітаційних, банних і Wellness практикумів, форумів та конференцій, 31 кратний номінант, призер і переможець чемпіонатів, суддя, міжнародний експерт з класичного, лікувального, спортивного, тандем, банного, хамам та SРА-реабілітаційного масажу України, країн СНД, Прибалтики та світу, «Банний і хамам SPA-реабілітолог», член професійної «Асоціації фахівців вісцеральних практик», співавтор понад 40 наукових та журнальних публікацій, учасник радіо- і телевізійних програм з різних оздоровчих напрямків.

Galdeckaya_300x400
Dehtyarov_300x400

Дехтярьов Ю. П.

к.м.н., заслужений лікар України, президент «Асоціації фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України», генеральний директор КНП «Київського обласного центру реабілітаційної і спортивної медицини».

Андржієвська М. О.

доктор інтегративної медицини, викладач «Центр Капралова» та Європейського інституту природничо-наукових досліджень і дистанційного навчання (Дрезден), психолог етнічних практик, представник методики остеокінезіс на Україні, майстер регресивної терапії, фахівець з зороастризму, доповідач багатьох наукових, SPA-реабілітаційних і Wellness практикумів, форумів та конференцій, учасник телевізійних програм з різних оздоровчих напрямків, «Медаль Мечникова», орден «Святого Пантелеймона цілителя», «Європейський орден Честі», член професійної «Асоціації фахівців вісцеральних практик», «Міжнародного навчально-оздоровчого товариства традиційної і нетрадиційної медицини Латвії», російської національної професійної «Асоціації народної медицини і оздоровчих практик», «Української асоціації народної мануальної терапії».

Anjievskaya_300x400
Беловол

Біловол А.М.

провідний, мотиваційний лайфкоуч, автор психотехнології «Аватар Особистості»

Князєв В.Н.

 

викладач, тренер, педагог, старший інспектор бойової та спеціальної підготовки службовців спеціальних підрозділів силових структур («Беркут», «Титан» та ін.) в статусі атестованого офіцера, викладач відділу бойової та спеціальної підготовки курсантів (розділ бойового самбо, дзю-до, рукопашного бою та ін.) в школі МВС України, професійний охоронець, керівник охоронного агентства, викладач і інспектор школи охоронців, надання послуг в юридично-правовій сфері, розробка проектів законів у сфері правоохоронної, судової діяльності, в питаннях здоров’я, зокрема – профілактика захворювання, попередження травматизму і відновлення функціональних можливостей опорно-рухового апарату, особливо – хребта / суглобів, переможець конкурсу Міністерства внутрішніх справ СРСР серед кращих фахівців з підготовки співробітників підрозділів правоохоронних органів (1986), переможець Всеукраїнського конкурсу в номінації «Кращий працівник в системі фізичної культури і спорту», наявності звань майстра і спортивні розряди в різних видах спорту.

Князев Василий
image002

Гончаров Д.С.доповідач наукових, SPA-реабілітаційних, банних і Wellness практикумів, форумів та конференцій тренер, багаторазовий призер і переможець міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних чемпіонатів і фестивалів в особистій та командній першості, перший в Україні офіційний рекордсмен в Брейк-данс в номінації «Твіст» 52 рази протягом однієї хвилини (кращий результат 61 раз – неофіційний світовий рекорд), учасник та переможець багатьох телевізійних проектів.

Капралов М. С.

тренер, багаторазовий призер і переможець міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних чемпіонатів і фестивалів, учасник і переможець багатьох телевізійних проєктів

DSC03277

Князєва С.В.

 

мсмк по воркауту серед дорослих професіоналів, «Воїн-спортсмен», інструктор військово-спортивного хортингу, переможниця в номінації «Зірки спортивного року – 2019», почесний член спортивних федерацій в різних спортивних дисциплінах та інших громадських структурах, 8-ми кратна чемпіонка світу з воркауту, переможниця турнірів і чемпіонатів в 10-ти видах спорту, 28 національних та світових рекорди у виконанні фізичних вправ в різних номінаціях (неофіційно – більше 100 рекордів).

Нестеренко О.С.

провідний викладач та срібний призер конкурсу «Центр Капралова» на звання «Кращий випускник десятиліття», бронзовий призер всеукраїнського конкурсу міжнародного журналу з лікувального туризму «DoctorGEO & DoctorSPA» на титул «Провідний спеціаліст-універсал» та «Кращий викладач-універсал» зі спортивних, банних, масажних та SPA-реабілітаційних технологій і нетрадиційних методів оздоровлення, заступник керівника відділу класичного та етнічного масажу, банних і SPA-реабілітаційних технологій в «Асоціації фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України», викладач курсів підвищення кваліфікації зі спортивного та лікувального масажу для масажистів ФФУ під керівництвом Капралова С.Ю., 20 кратний номінант, призер і переможець чемпіонатів України з класичного та SРА масажу, доповідач понад 40 всеукраїнських та міжнародних наукових, SPA і Wellness форумів, конференцій, з’їздів в Україні та в країнах СНД, співавтор понад 10 наукових і журнальних публікацій.

Мельник

Мельник К.В.

Мельник К.В., офіційний представник асоціації масажистів «Центр підготовки та розвитку масажистів» в Україні, лікар-реабілітогог (спеціалізація фізіотерапія, ЛФК, масаж), доповідач масажних форумів та фестивалей, суддя та співорганізатор чемпіонатів і фестивалів, викладач з масажу, член асоціації масажистів «ЦПРМ».

Шостак І.Ю.

фізичний терапевт, онтовертебролог-реабілітолог, автор системи реабілітації хребта «Vertebra-Dinamik», завідувач «Київський обласний центр реабілітаційної і спортивної медицини», автор міжнародного проекту «Viktorija Dominau», шеф-куратор медичного каналу «Геометрія Здоров’я», ведучий програми «Рандеву по п’ятницях» – Аллатра-ТВ, член Національної спілки журналістів України, журналіст, письменник, поет.

араши карате

Сидоренко Д.О.

 

II дан Араши-Карате, 22 роки безперервного заняття змішаними єдиноборствами.
Учи-деші (внутрішній, кращий учень) школи Араши Карате.
З 2013 по 2015 р інструктор спецназу Збройних Сил України.
З 2014 року заснував клуб «Грифон» по Араши-Карате.
Засновник щорічного фестивалю спорту «Мінський Масив».
Організатор Відкритого Кубка «Грифон» за Араши-Карате, Кубка «Мінського Масиву» зі змішаних єдиноборств».
Багаторазовий переможець Міжнародного турніру з Араши Карате «Буря на татамі». Переможець Кубка Європи з елітним боям СК-1, переможець Кубка СНД з елітним боям СК-1, шестиразовий чемпіон України з КУДО, багаторазовий переможець Всеукраїнських турнірів з Кудо, багаторазовий переможець Відкритого Кубка Києва з тайського боксу, чемпіон України з тайського боксу, дворазовий переможець міжнародного турніру з дзіссендо, переможець відкритої першості Києва з кемпо, переможець відкритої першості міжнародної федерації елітних боїв СК-1, багаторазовий переможець відкритого Кубка Криму з Араши Карате, переможець Кубка Європи з елітним боям СК-1, переможець міжнародного турніру з елітних боїв СК 1 «Відкрита першість України».

Вартість участі - 1200 грн.

ЩО ОТРИМУЄ УЧАСНИК КОНФЕРЕНЦІЇ?

  • Повний доступ до всіх сесій Конференції.
  • Повний доступ на виставку DACHA + SAUNA EXPO і на всі відкриті заходи.
  • Диплом під егідою «Асоціації фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України», з підписом і печаткою директора «Центру Капралова», к.н.ф.в.с. Капралова С.Ю., директора виставки «DACHA + SAUNA EXPO» Целінського В.С., президента асоціації, к.м.н. Дехтярьова Ю.П..
  • Відеопострелізи і фотозвіти про захід
  • Участь у розіграші подарункових сертифікатів, знижок на навчання і проф. консультації, цінних призів від спонсорів.

Знижки

  •  ЗНИЖКА на відвідування заходу надається пройшли навчання і учасникам чемпіонатів, що проводяться «Центром Капралова» слухачам минулих Міжнародних конференцій: Авторської школи Сергія Капралова «Масажні і SPA-реабілітаційні технології», «Сучасні банні технології» та «Сучасні, етнічні та нетрадиційні методи, що застосовуються у масажі, фізичній реабілітації та спортивній медицині», жителям Донецької і Луганської області та АР Крим;
  • СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «Центру Капралова»: після офіційної реєстрації БЕЗКОШТОВНО відвідують захід співробітники спецпідрозділів і спортсмени збірних команд України, які мають в анамнезі наслідки ЧМТ; члени Міністерства молоді та спорту, «Асоціації фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України»; члени київської міської організації ветеранів війни – ветерани радіорозвідники «ОСНАЗ» Військово-морського флоту; переможці чемпіонатів України, Росії, Башкортостану, Молдови та Прибалтики, підготовлених в «Центром Капралова»; тренери та викладачі, у яких займався спортом і навчався Капралов С.Ю.

 

Контакти організаторів

Центр Капралова
Тел.: +38 (067) 9677697, +38 (093) 6513645
E-mail: kapralov.kiev@gmail.com
Facebook
Парус Експо Медіа
Тел.: +38 (044) 484-68-91
E-mail: expo@pem.com.ua

Наші партнери