Компанія Парус Експо Медіа в рамках виставки ProMaisonShow оголошує

КОНКУРС dECO&light

на

КРАЩИЙ ДИЗАЙН СВІТИЛЬНИКА ІЗ ВТОРИННОЇ СИРОВИНИ

Основна мета – стимулювати екологічне дизайн-мислення, дати нове життя старій речі і прикрасити цей світ

Умови конкурсу:

У відкритому творчому конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі, які досягли на момент реєстрації 18 років. Учасникам необхідно виготовити без застосування промислових технологій робочу модель інтер’єрного світильника (стельового, настінного, підлогового) з вторинної сировини (використаного дерева, пластика, картону, текстилю, паперу, волокна, і т. п.). При необхідності допускається використання частин конструкції від старих електроприладів, наприклад – електропатрони.
Фантазія учасників конкурсу нічим не обмежується – ви можете створити дизайнерський об’єкт в будь-якому стилі, головне, щоб при створенні моделі використовувався принцип відповідального споживання – використання потенціалу вже виробленої речі.

Оцінюватися будуть естетика, екологічність і надійність конструкції.

Конкурсантам необхідно:

  • зареєструватися на участь, заповнивши форму: https://pem.com.ua/uk/forma_decolight_ua/. Ми сконтактуємо з вами для підтвердження участі.
  • надати Організатору на пошту фото готового світильника, фото в процесі роботи над ним, назва моделі а також опис, в чому полягав принцип відповідального споживання при виготовленні даної моделі світильника (який старої речі ви подарували нове життя).

Організатор отримує дозвіл на використання отриманих матеріалів на офіційному сайті Конкурсу і в соц. мережах з метою проведення Конкурсу.

Конкурс стартує 12 травня і буде проводитися в 2 етапи:

1. Онлайн етап: збір заявок, фото робіт і опис моделі приймаються до 1 серпня і з 1 серпня розміщуються на офіційному сайті Конкурсу і в соц. мережах на сторінці Конкурсу з офіційним хештегом Конкурсу. Голосування за кращу роботу буде відкрито з 1 серпня до 20 серпня включно.

2. Етап відбору на виставці: всі конкурсні світильники будуть розміщені в спеціальній Експозиції Конкурсу на виставці ProMaisonShow, яка пройде 2-4 вересня 2020 на МВЦ (ст.м. Лівобережна, Київ). Моделі світильників повинні бути доставлені Організатору не пізніше 1 вересня.
Всі учасники будуть розміщені в турнірній таблиці в порядку черговості, відповідно до кількості набраних голосів під час онлайн голосування.
Компетентне журі Конкурсу проголосує у відкритому голосуванні. Отримані бали підсумовуються і переможець буде оголошений на Церемонії нагородження зі сцени Виставки 3 вересня.

Переможець конкурсу отримає унікальний шанс для початківців та досвідчених дизайнерів відвідати світову виставку CHRISTMASWORLD 2021 (Франкфурт-на-Майні, Німеччина) або грошовий приз у розмірі 15 000 грн. на вибір.

Якщо у вас виникли запитання – пишіть на пошту: pr@pem.com.ua

Чекаємо на ваші заявки!