XIII ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ
УКРАЇНИ З МАСАЖУ

В рамках виставки Dacha+Sauna Expo

14 травня 2021 року

Місце проведення: Виставковий центр «АККО Інтернешнл», просп. Перемоги, 40-Б, м Київ (ст. М. «Шулявська»)

Запрошуємо переможців минулих років приєднатися і продемонструвати свою майстерність у Фінальному змаганні.
Чемпіонат проводиться за правилами і критеріями, затвердженими Організаційним комітетом Єдиної консолідованої системи чемпіонатів з масажу.

Географія ЄКР: Україна, Росія, Білорусь, Болгарія, Естонія, Угорщина, Італія, Молдова, США, Таїланд, Литва, Латвія, Німеччина, Ізраїль, Казахстан, Грузія, Вірменія

За підтримки Асоціації Масажних Терапевтів «Massage PROFI»
За підтримки Міжнародної Масажної Асоціації

Чемпіонат України це можливість продемонструвати професійного співтовариства кращих фахівців індустрії, уявити рівень сервісу і ефективність сучасних масажних технік, підвищити цінність масажного мистецтва!

Система Чемпіонатів дозволяє фахівцям в кожному регіоні України виступити і показати свою майстерність в масажі, отримати гідний статус учасника і переможця!

Вдосконалені критерії оцінки практичної роботи учасників професійних Чемпіонатів системи дозволять журі більш детально оцінити всі переваги представленої програми з масажу та об’єктивніше виділити успіхи конкурсантів Чемпіонату України 2021!

 • 13 років – досвід проведення чемпіонатів по всій Україні.
 • Систему чемпіонатів активно підтримують Університети, Академії, коледжі, училища в регіонах України.
 • З них – 50% – спа-технологи, естетист по тілу, масажисти, 30% – реабілітологи, 20% – власники-директора вже працюючих підприємств.
 • Більше 1000 учасників після проходження відбору в системі чемпіонатів з масажу, відкрили власні успішні підприємства.
 • Призери попередніх років тепер є наставниками і готують майбутніх чемпіонів.
 • Призове місце в регіональному чемпіонаті підвищує рівень затребуваності фахівця на ринку.
 • Призери ЄКР чемпіонатів в Україні гідно можуть представити свою країну на чемпіонатах Світу системи IMA в Данії (Копенгаген), Росії (Москва), Чемпіонаті Італії та інших престижних майданчиках Зарубіжжя.

Суддівство

Головний Суддя Чемпіонату:

Сиромятніков Олександр лікар вертеброневролог, провідний практикуючий фахівець і автор сучасних м’яких мануальних технік, викладачметодист спеціалізованих масажних медичних технологій в країнах СНД і Східній Європі.

До складу журі Чемпіонату увійдуть визнані авторитети в області сучасного масажу, фізіотерапії, косметології і SPA.

 • Харченко Лідія – викладач Асоціації «Massage PROFI», Експерт Асоціації Масажних терапевтів «Massage PROFI», викладач Української Школи СПА. Кінезіотерапевт, провідний технолог з масажу і реабілітації SPA- салону «Море». Суддя Чемпіонатів з масажу в Україні, суддя Міжнародного Чемпіонату, постійний доповідач професійних заходів для масажистів. Авторські напрацювання: сучасна методологія класичного лікувального масажу, соматотерапія, автор методології роботи з фасцією «Веретено».
 • Дмитро Редька – викладач Асоціації «Massage PROFI», Викладач Української Школи СПА. Програми корекції і моделювання фігури, банні технології. СПА-майстер вищої категорії, суддя Чемпіонатів з масажу в Україні, Міжнародний Суддя Чемпіонатів. Сертифікований викладач Міжнародної школи Міопластіческого масажу і Міжнародної школи СПА по методикам: “Орто-міопластіческій масаж тіла”, “Міопластіческій масаж обличчя”, “Ліплення. Інтеграційна система мануальної естетичної корекції фігури “.
 • Спеціальний гість і суддя Чемпіонату! Ірена Терауда (Латвія) – автор і розробник методу “Фасціальний пластика” – естетичної корекції обличчя і тіла. Сертифікований косметолог, лікар-педіатр. Створила власну методику роботи з тілом людини, відновленням його здоров’я за рахунок роботи з фасції.
 • Наталія Безвуляк – Засновниця Професійної Школи Масажного Творчості і Масажного Центру Трансформації “Делюкс” в самому центрі Львова. Практикуючий Спа-терапевт вищої категорії, 16 років. Неодноразова Переможниця масажних Чемпіонатів та турнірів з власними авторськими техніками. Викладач, доповідач конференцій. Суддя Чемпіонатів з масажу. Виховала з початківців 9 Чемпіонів: Регіональні, України і Міжнародні Чемпіонати з масажу. Увійшла до рейтингу топ – 50 успішних жінок Львівщини, а також в топ-100 Жінок України
 • Дем’яненко Андрій – викладач Української Школи СПА, фахівець з фізичної реабілітації та масажу. Майстер тайського Традиційного масажу. СПА-майстер. Інструктор Ха-ТХА йоги. Йога-терапевт. Учень Міжнародної школи тайського масажу Sunshine Network. Автор і розробник навчальних програм по тайського масажу і іншим технікам. Доповідач міжнародних конференцій і масажних форумів. Призер Чемпіонатів з масажу.
Програма Чемпіонату:

11-00 – 11-30

Урочисте відкриття Чемпіонату

11-30 – 12-10

Показові виступи учасників Чемпіонату

12-20 – 12-50

Майстерклас від викладача Асоціації Олег Зуєв.
Тема:
Пресроллінг масаж

13-00 – 13-30

Майстерклас від Судді Чемпіонату Володимир Шевчун.
Тема: Інструментальна мануальна терапія сполучної тканини. блейд

13-40 – 14-20

Показові виступи учасників Чемпіонату

14-30 – 15-10

Майстерклас від судді Чемпіонату Андрій Дем’яненко
Тема: Тайський масаж на кушетці. Плюси і мінуси

15-20-16-00

Майстерклас від Спеціального гостя Чемпіонату Ірена Терауда (Латвія)
Тема
:
Фасціальний пластика обличчя і тіла

16-10 – 16-50

Показові виступи учасників Чемпіонату

17-00 – 17-20

Майстерклас від Головного судді Чемпіонату Олександр Сиромятніков
Тема
:
Перцептивні тілесні техніки (NEW)

17-20 – 17-40

Розіграш Лотереї

17-40 – 18-00

Урочисте нагородження

Призерам чемпіонату України надається почесне право участі в фіналі Чемпіонату Світу з Масажу 2021 (World Championship Massage 2021) в Копенгагені поряд з фахівцями, більш ніж з 200 країн.

Учасникам і глядачам

Ексклюзивне право організації Чемпіонату України з масажу належить Українській школі СПА Єдиний офіційний представник Міжнародної Масажною Асоціації (International Massage Association) в Україні

З питань участі в чемпіонаті звертайтеся:
Організаційний комітет Чемпіонату України з масажу:
Тел.: (066) 582 34 04, (097) 778 04 74 Ельвіра Семилетова
         (096) 559 08 53 , (066) 436 83 22 Олена Кирьянова
         (095) 300 38 60, (097) 949 69 69 Оксана Ільїна
         (050) 862 77 79, (096) 086 86 79 Юлія Бусалаева

E-mail: massage.spaschool@gmail.com
Cоц.сеті:
Facebook: https://www.facebook.com/spa.school.ukraine
Instagram: https://www.instagram.com/ukrainianspaschool/
                  https://massag.pro/meroprijatija/chempionat/