XXIV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ЛОГІСТА: як це було?

Ви не могли цього пропустити! 27 листопада відбулася унікальна конференція «XXIV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ЛОГІСТА»!

День Логіста пройшов 27-го листопада і, незважаючи на час COVID-19 вдалось провести корисну, інформативну і безпечну конференцію. Учасники з усіх областей України і країн ближнього зарубіжжя, ТОП-менеджери, керівники логістики, обговорили тенденції розвитку логістики в сучасних умовах і провели переговори з існуючими і майбутніми партнерами.

Під час Конференції було охоплено широке коло досліджень і прикладних тем. Засновник і організатор конференції – B2B Медіа-група TradeMasterGroup дякує спікерам, учасникам та Партнерам за співпрацю і підтримку:

• Генеральний IT консалтинговий партнер – U&SLUNO;
• Інформаційний партнер – ANT-Logistics;
• Партнер з виготовлення автофургонів – InterCargoTruck;
• Партнер міжнародних перевезень – NovaPoshtаGlobal;
• Енергетичний партнер – Енерджи ГМБХ;
• Офіційний партнер вантажної та складської техніки: Logistic Forklift ;
• Трансформаційний партнер – You Coach;
• Генеральний новинний партнер – Interfax;
• Партнер кава-брейків – TREVI;

Інформаційні партнери: Work.ua, Logist FM, WorldExpo, журнал “Судоходство”, Мир Упаковки, Мясной бизнес, бюлетень «Перевізник», 44юа, PackInfo, Parus Expo Media, Будівельний журнал, Бізнес книга, Логистика. Проблемы и решения

Преміум учасники:
Consultihg for Retail – Міжнародне консалтингове агентство в області розробки та впровадження інноваційних рішень для ритейлу.
Корсель – Послуги в Україні та Європі, пов’язані з транспортно-логістичним забезпеченням бізнесу.
AmtelProperties – Девелопмент комерційної нерухомості. Управління Логістичним комплексом.
WareTeka – Платформа для пошуку складів на вимогу.

Учасниками заходу стали майже 100 власників і топ-менеджерів логістичних компаній, а також керівників логістичних підрозділів, торгових і виробничих підприємств.

Першим доповідачем виступила експерт аналітики компанії «Pro-Consulting» Олена Остапчук з темою «Аналіз ринку логістичної послуг України. Тренди, складності, можливості для України». Олена розповіла про те, як зміни валютного курсу впливають на вартість вантажоперевезень.

Дмитро Пасенков, керівник департаменту промислової та логістичної нерухомості компанії “Cushman & Wakefield”. Дмитро назвав ринок складської логістики однієї з найбільш затребуваних послуг за часів пандемії.

Спікерка Патриція Якішева, виконавчий директор “U & Sluno” в Україні, яка висвітлила тему 3D моделювання в логістиці.

Продовжили конференцію директор з розвитку бізнесу «ANT-Logistics» Олександр Матвійчук та заступник керівника розвитку логістики STVgroup Віталій Гринишак. Вони висвітлили останні тенденції по автоматизації процесів логістики. Розповіли про хмарну систему управління транспортом: автоматизоване планування маршрутів, оцінку рентабельності точок доставки і GPS контроль трансферрінга.

Експерт з митних питань компанії «Незалежна Митна Агенція» Валерій Губарєв провів корисний виступ для всіх логістів, підприємців і перевізників, які займаються перевезенням товарів через митницю.

Михайло Таран, директор департаменту логістики ТОВ «Стиль Д», поділився досвідом, як знайти баланс між рівнем сервісу і товарними запасами.

Далі комерційний директор «ІнтерКаргоТрак», Сергій Волоський, виступив з темою «Особливості національної холодної логістики.

В продовження кейсів від ритейла, виступив керівник управління товарними запасами роздрібної мережі «ЖЖУК» Володимир Бондарєв.
Директор з логістики компанії “FADO” ТОП-практик логістики зі стажем 20 років і ТОП-спікер минулого «Всеукраїнського дня логіста» Євгеній Нікушин представив на конференції тему «Інвентаризація. Практичні кроки економії тимчасового і людського ресурсу. Історія одного підприємства».

Керівник київського регіонального структурного підрозділу «Логістик Форкліфт» Віктор Усатий, повідав про автоматизовану систему моніторингу складського обладнання «Shepherd».

Олена Кращіна, керівник відділу транспортної логістики компанії «Стиль Д» (роздрібна мережа «PROSTOR»), виступила з темою «Вплив проекта Крос-докінг на витрати компанії: приклади рентабельних та нерентабельних проектів».

Завершив конференцію Костянтин Поповенко, СЕО компанії «Добра Вечеря». Спікер наголосив учасникам про необхідність враховувати рівень розвитку компанії при визначенні пріоритетів використання ресурсів, постановці своїх цілей, виборі інструментів досягнення.

Організатор: TradeMasterGroup