27 листопада наші партнери TradeMasterGroup організовують XXIV Всеукраїнський День Логіста

27 листопада в Києві відбудеться Головна щорічна Подія для власників і керівників логістики провідних компаній України – «Всеукраїнський день логіста»!!

Що чекає Вас на конференції?
Всеукраїнський день логіста традиційно став унікальною комунікаційною платформою для передачі досвіду представників бізнесу та експертів з розвитку логістики. Це єдина в Україні спеціалізована зустріч для професіоналів усіх логістичних відділів. Саме тут збираються топ-менеджери та керівники з логістики з усіх регіонів України та сусідніх країн, щоб обговорити тенденції розвитку логістики в наших умовах економічного ринку, провести переговори з теперішніми та майбутніми партнерами.

Можливістю для кожного учасника буде поділитися власними успіхами, перейняти досвід інших експертів галузі та обговорити можливі подальші ідеї підвищення ефективності логістики.
Логістика, як одна з найбільш витратних частин бізнесу, вимагає найбільш чітких і точних рішень і розумних бізнес-процесів під час кризи, які дозволять вже завтра меншою кількістю персоналу і ресурсів робити більше операцій і скорочувати час на них!
В цьому році в 2-х форматах – Наживо 150+ людина на 700 квадратних метрах Дизайн-Готелю ROAD, Київ, c витримкою всіх рекомендацій МОЗ (1 чол. на 5 кв. м.) + Онлайн-трансляція з ефектом живого присутності для інших міст і країн!

Якщо ви керівник компанії або директор з логістики, провідний логіст компанії, то участь в Головній Галузевій події Логістики переверне Ваше бачення і підштовхне до оперативних змін і дасть план перших кроків оптимізації логістичної складової вашого бізнесу!

Кого зацікавить конференція?
День Логіста є провідною комунікаційною платформою для власників і директорів логістичних торгово-виробничих компаній, логістичних і дистриб’юторних компаній, рітейлерів, постачальників рішень і логістичних послуг.
Актуальними темами для обговорення будуть варіанти вирішення затримок на всіх етапах ланцюга поставок, підвищення ефективності складської обробки товарів, підприємства транспортного та інформаційного забезпечення, робот з персоналом в логістиці, а також питання аутсорсингової логістики.
Серед зареєстрованих учасників: Галичфарм, АТБ-Маркет, ЖЖУК, Prostor, STV group, FADO, Дженерал Транс Альянс Логистик, ANT-Logistics, ІнтерКаргоТрак, Кен-Пак (Україна)”, ЕНЕРДЖИ ГМБХ, Cushman & Wakefield, Слуно УкраЇна, Логистик Форклифт, Consulting for Retail, Укрдніпрогаз, ProConsulting, Незалежна Митна Агенція, Добра вечеря, та ін.

Які переваги участі?
• Ви дізнаєтеся тенденції та успішні кейси оптимізації логістики на всіх етапах ланцюга поставок.
• Отримаєте практичні рекомендації щодо нюансів митної логістики, які слід враховувати в зовнішньоекономічної практиці, щоб можна було виробляти імпортно-/експортні операції набагато вигідніше.
• Всеукраїнський День Логіста – це платформа для спілкування, де учасники зможуть поділитися досвідом та спільними зусиллями з розвитку логістичного ринку в Україні.
• На міні-виставці, яка відбудеться в рамках конференції, Ви познайомитесь з новими рішеннями та послугами з логістики та будете в тренді, використовуючи передові логістичних технології.
• У вас буде можливість провести переговори з потенційними клієнтами і партнерами, що дозволить вам налагодити нові зв’язки та укласти угоди про співпрацю.

Що буде в цьогорічній програмі Дня Логіста?

Насичена програма професіоналами та актуальними темами, включає 11 виступів логістів-практиків, які в реальних випадках продемонструють всі особливості логістики на сучасному ринку.

 • Відкриє бізнес-зустріч експерт компанії «Про-Консалтинг», на якій розповість про аналіз ринку логістичних послуг України, тенденції, труднощі та можливості для України.
 • Своїм баченням про тенденції та перспективи ринку складської логістики поділиться керівник департаменту промислової та логістичної нерухомості компанії «Cushman&Wakefield» Дмитро Пасенков.
 • Що очікувати перевізнику та які нові правила інформування митниці про прибуття вантажів, розповість експерт з митних питань, компанії “Незалежна Митна Агенція” Валерій Губарев.
 • Про автоматизацію логістики останньої милі розповість Директор з розвитку бізнесу “ANT-Logistics” Олександр Матвійчук та заступник керівника розвитку логістики STV group Віталій Гринишак.
 • Альона Кращина, керівник відділу транспортної логістики в «СтильD» (торгова мережа PROSTOR), звернеться до теми «Практичний кейс з оптимізації витрат автотранспортної логістики, з урахуванням методів вибору оптимальних маршрутів і управління факторами, впливу на маршрутизацію».
 • У продовженні кейсів з роздрібної торгівлі виступить керівник управління товарними запасами роздрібної мережи “ЖЖУК” Володимир Бондарев з темою «Підвищення оборотності товарних запасів через впровадження автозамовлення, заснованого на ймовірності прогнозування».
 • Михайло Таран, директор з логістики ООО «Стиль D», поділиться досвідом пошуку балансу між рівнем сервісу та інвентаризацією. Михайло запропонує «ліки від головного болю» для логіста.
 • Далі комерційний директор «ІнтерКаргоТрак» Сергій Волоський виступить з темою «Особливості національної холодної логістики. Дріфт в умовах OFF-ROAD”.
 • Про 3D моделювання в логістиці розповість виконавчій директор “U&Sluno” в Україні Патрісія Якешова.
 • Директор з логістики компанії “FADO” ТОП-практик логістики з більш ніж 10 річним досвідом, модератор і кращий спікер минулорічного “Всеукраїнського Дня Логіста” – Евген Нікушин представить на конференції тему «Інвентарізація. Практичні кроки экономії часового та людського ресурса. Історія одного підприємства».
 • Завершить конференцію керівник Київського обласного структурного підрозділу “Логістік Форкліфт” Віктор Усатий, який розповість про автоматизовані системи моніторинга складського обладнання.


Конференція підтримується провідними компаніями України:
• Генеральний партнер з IT-консалтингу – U&SLUNO;
• Трансформаційний партнер – YouCoach;
• Партнер кава-брейків – TREVI;
• Партнер з виготовлення автофургонів – InterCargoTruck;
• Офіційний партнер – ANT-Logistics.

ХХІV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ЛОГІСТА


Як проходила конференція весною 2020
Контакти для спонсорства та партнерства: +380 (67) 828 22 59