Andre Tan і компанія “Магія текстилю” презентують спільну колекцію текстилю

У межах виставки ProMaisonShow у зоні трендів домашнього текстилю відвідувачі матимуть змогу роздивитися колаборацію нашого учасника компанії “Магія Текстилю” та дизайнера Андре Тана під спільною назвою – Sound Sleep by Andre TAN – тандем стилю і високої якості.

15 вересня 2021 на головній сцені дизайнер Андре Тан проведе майстер-клас в ході якого розповість про тренди тканин та принтів на постільній білизні, світові колаборації та нову колекцію постільної білизни Sound Sleep by Andre TAN.
Sound Sleep by Andre TAN це колекція постільної білизни: 6 неймовірних спальних комплектів для відпочинку. Білизна зшита з натуральних тканин: бязь і сатин з використанням спеціального білизняного (подвійного) шва, а також якісно нанесеного фотодруку і 3D малюнків. У колекцію також увійшли стильні пов’язки та зручні подушки для сну, простирадла на ліжко з флісу.
Важливо, щоб комплект білизни вам подобався і підходив за розміром. А ще приносив позитивні емоції під час використання. І якщо ви із задоволенням лягайте в ліжко, відчуваєте комфорт – ви зробили правильний вибір.


Андре Тан поділився власними емоціями щодо результату «Особисто для мене, дуже важливо в якому ліжку я сплю і наскільки добре можу відновитися. Постільна білизна має налаштовувати на відпочинок та відновлення. Вранці, після пробудження, я часто малюю ескізи суконь або фіксую у блокнот інтер’єрні ідеї. Мені дуже подобається створювати затишок і гармонію в помешканні. В майбутньому я хотів би приділяти більше уваги дизайну інтер’єрів, архітектурним рішенням у будівлі дому».