Автономна каналізація від BIOPROCESSOR – краще рішення

ТОВ «Біопроцесор» пропонує установки ЛОС (автономна каналізація). Наша продукція відрізняється високою якістю комплектуючих, надійністю працездатності і простою експлуатацією. Принцип роботи установки біологічної очистки надійний, підходить для приватних будинків і бізнесу.

Якщо у Вас на ділянці немає можливості підключитися до центральної каналізації, система ТМ «Біопроцесор» – Ваш вибір . Встановивши обладнання ТМ «Біопроцесор», ви вирішите свою проблему і збережете затишок на ділянці. На відміну від септика або вигрібної ями, установка автономної каналізації ТМ «Біопроцесор» очищає стічні води для повторного використання. Технологія біологічного очищення дозволяє усунути 98% забруднень і повністю прибрати неприємні запахи. Система працює автономно – досить підключити її до електромережі.

Переваги / 10 найважливіших аргументів на користь вибору системи БІОПРОЦЕСОР

  1. Стабільно висока ступінь очищення стічних вод дозволяє використовувати очищену воду для поливу, скидання в водойми, на рельєф і в дренаж, а в деяких випадках навіть повертати на повторне використання.
  2. Майже повна відсутність неприємних запахів – моторошні спогади про вигрібні ями і туалети на подвір’ї можуть тепер залишитись у минулому.
  3. Споруди «БІОПРОЦЕСОР» надійні і мають високу ступінь захисту від будь-яких можливих експлуатаційних проблем – скидання великих обсягів стоків, застосування побутової хімії, тривалих перерв в надходженні стоків.
  4. Висока міцність і жорсткість корпусу споруди, компактність і невелика вага. Споруди «БІОПРОЦЕСОР» не вимагають монтажу в ґрунт бетонних кілець, монолітних або цегляних підземних фундаментів. І лише в деяких випадках, а саме : великі об’єкти, розмір за типом споруди, характер ґрунту – необхідне облаштування залізобетонної основи та підпорної стінки навколо корпусу для його захисту.
  5. Завдяки високій якості споруд «БІОПРОЦЕСОР» замовники отримують відмінно сконструйовані і сумлінно виготовлені станції. Серійне заводське виробництво, гарантована герметичність, якісна комплектація, грамотні технічні рішення – все це гарантує надійність інвестицій покупців.
  6. Економічність. В спорудах «БІОПРОЦЕСОР» використовуються сучасні компресори, що роблять станції більш автоматизованими, тобто зникає певна потреба в періодичному обслуговуванні, видаленні надлишкового мулу та грубого сміття.
  7. При виготовленні споруд «БІОПРОЦЕСОР» використовуються матеріали, що мають абсолютну стійкість до корозійного впливу стічних вод та агресивних каналізаційних газів – у виробництві широко застосовуються сучасні полімери і якісні нержавіючі сталі.
  8. Безшумність та зручність експлуатації споруд «БІОПРОЦЕСОР» – під люком зручно розташований герметичний апаратний відсік, в якому елементи і вузли станції мають необмежений доступ для обслуговування і контролю.
  9. Наявність сучасних технічних рішень і модифікацій, що дозволяє запропонувати замовникам систему очищення у повній відповідності до вимог технічних завдань – за будь-якої глибини закладання труб, за будь-якого рівня ґрунтових вод, при будь-яких різноманітних вимогах до ступеню очистки і варіантах відведення очищеної води.
  10. Технічний супровід, фірмовий сервіс та гарантія від виробника – незалежно від того, де встановлені споруди «БІОПРОЦЕСОР», коли вони були придбані, будь-яка допомога, що стосується експлуатації та обслуговування станцій.

Україна, м. Одеса
вул. Миколаївська дорога, 142
+38 (099) 777 81 27
+38 (096) 777 81 27 (viber)
+38 (073) 777 81 27
info@bioprocessor.ua

www.bioprocessor.ua