Центр Капралова запрошує на MixSport Chill Meetup у лазню

Mixsport і «Центр Капралова» спільно зі спортивно-розважальним комплексом Х-Park запрошують Вас на щотижневі MixSport Chill Meetup в лазні

Ера діджіталізації загнала нас в цифрове самотність, незважаючи на те, що щодня навколо нас «в мережі» сотні і тисячі людей. Пандемія ще більше розділила нас, ми обділені енергетикою і теплом зустрічей, дефіцитом нових реальних знайомств і спілкувань з однодумцями.

Чому лазня – запитайте Ви?
А тому, що єдине, що може врятувати Вас від епідемії – це міцний і загартований імунітет! Тому, ми пропонуємо приєднатися до зустрічей дружнього клубу моржів Penguin Ice Party всіх, хто любить хорошу пропарку і зимове купання в річці, колективні СПА процедури, ароматний чай з варенням, і спілкування про здорових, а головне спортивних задоволеннях.
Цікаві спікери, трендові теми, нові кейси і скіли, загартовування або ополонка в річці, велика СПА зона, чіл-аут і сауна на 40 осіб з подіумом і відеопанеллю з інтернетом, джакузі, хамам з хромотерапією. Що ще потрібно для прекрасного вечора?

Щосереди з 19.00 до 23.00 найбільший клуб моржування і загартовування Києва «Penguin SPA X-park» запрошує Вас на MixSport Chill Meetup

Програма на 16 грудня 2020 року:
• 19.00: Збір в Х-парк біля OLO кафе
• Загартовування, купання в ополонці (без розігріву).
• Років в лазні
• Виступ спікера (Капралов С.Ю., Галдецька І.В.).
• Купання в ополонці після лазні
• Чайна церемонія з пляшками
• Джакузі, чани, хромотерапія
• І просто приємне і корисне спілкування!
Під егідою «Асоціації фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України».

Київський PROFISPACLUB і Сергій Капралов представляють
Цикл практичних лекцій від «Школи Сергія Капралова»: «Правильна лазня.
Уже в цю середу в рамках Соціального проекту «Центр Капралова» – «МИСТЕЦТВО ТА ЗДОРОВ’Я ВРЯТУЄ УКРАЇНУ» Вас чекає майстер-клас на тему: «Банна культура. Правила відвідування лазні».
Розіграш для учасників журналів з авторськими публікаціями від спікера.

Капралов Сергій Юрійович – фахівець з фізичної, банної і SPA-реабілітації, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, академік і доктор наук СПА реабілітації Світовий Медичної Академії, автор і керівник курсів підвищення кваліфікації з лікувального та спортивного масажу для масажистів футбольних команд під егідою Федерації футболу України 2004-2014, 2018-2019 р.р., міжнародний експерт, організатор, почесний і головний суддя понад 70 всеукраїнських і міжнародних чемпіонатів в Україні і країнах СНД, Прибалтики та світу, більше 330 наукових і журнальних публікацій, 8 методичних посібників.

Галдецька І.В. – переможець конкурсу «Центр Капралова» на звання «Кращий випускник десятиліття», срібний призер конкурсу Міжнародного журналу про лікувальному туризмі DoctorGEO & DoctorSPA на титул «Провідний спеціаліст-універсал в Україні» та «Кращий викладач-універсал в Україні» зі спортивних, банним, масажним і SPA-реабілітаційним технологіям і нетрадиційних методів оздоровлення ».
Прокачай свій імунітет разом з кращими фахівцями!
Увага! Кількість місць обмежена, поквапся купити квиток прямо на Mixsport!

SPA-реабілітаційний партнер: «Центр Капралова».
Інформаційний партнер: журнал DоctorGEO & DoctorSPA, міжнародна виставка дачного благоустрою і банної індустрії DACHA+SAUNA EXPO».
З питань професійної консультації з фізичної реабілітації, проведення SPA-реабілітаційних процедур, індивідуальної підготовки та організації майстер-класів, семінарів, практикумів, форумів, чемпіонатів, конференцій і київського PROFISPACLUB, а також фото- та відеозйомки звертайтеся в «Центр Капралова» по тел .: +38 067-967-76-97 (Viber, WhatsApp), +38 093-651-36-45
e-mail: kapralov.kiev@gmail.com

Центр Капралова на Facebook:
https://www.facebook.com/groups/clubkapralova/
https://www.facebook.com/c.kapralov
https://www.facebook.com/kapralov.kiev
https://www.facebook.com/profile.php?id=100024919210841