Нові учасники виставки ProMaisonShow #6

Магія Текстилю – компанія, яка спеціалізується на виробництві та продажу подушок, ковдр, постільної білизни, рушників, пледів, кухонного текстилю.
Компанія розробляє дизайни, використовує інноваційні технології для їх виробництва та пошиття. Також надає широкий комплекс послуг з індивідуального пошиття текстильних і махрових виробів, а також персоналізацію під клієнта: нанесення логотипу, розробку унікального стилю і т.д.
У асортименті: подушки, ковдри, пледи, постільна білизна, скатертини, рушники, для готелiв, кухонне приладдя, покривала, халати, дитяча спальня, домашній одяг, маски захисні, набори в спальню, тканини.

Мargo – іпермаркет меблів, який пропонує асортимент та ціни в Україні від перевірених виробників.
Меблевий асортимент: ліжка та матраци, дивани та крісла, тумби і комоди, шафи, стелажі, полиці, столи та стільці, кухонні меблі, а також меблі для кожної з кімнат.
У гіпермаркеті представлений широкий асортимент товарів для дому, підібрати продукцію, яка підійде під інтер’єр жита нескладно: текстиль, декор, зеркала, посуд, килими, настільні лампи, аксесуари для ванної.

АТ “Кохавинська паперова фабрика” – підприємство виробляє якісний папір-основу для товарів санітарно-гігієнічного призначення, а також готові вироби: туалетний папір “Кохавинка” у рулончиках та паперові рушнички.
Продукція виготовляється з екологічно чистої сировини.

Виставку ProMaisonShow можна відвідати безкоштовно, за умови попередньої онлайн-реєстрації