Нові учасники виставки ProMaisonShow

Компанія “Склоприлад”, спеціалізується на виробництві контрольно-вимірювальних приладів, лабораторного посуду та побутових термометрів.
⌛У асортименті компанії більше 10 000 найменувань. Це вимірювальні прилади, лабораторне приладдя, прилади та апарати, побутові вимірювальні прилади, різноманітні декоративні підставки, пісочні годинники, підсвічники, дидактичні матеріали для школи.

Компанія “Міксем” – виробник, імпортер і дистриб’ютор. Виробничим напрямком діяльності компанії є виготовлення сувенірної продукції з ручним художнім розписом, в основному самовари, підноси, чайники, підстаканники, заварники, цукорниці, турки, термоси.
Крім того, компанія є імпортером і дистриб’ютором асортименту різної посуду і столових приборів із нержавіючої сталі, кольорових і дорогоцінних металів та їх сплавів – мельхіор, нейзильбер, мідь, латунь і інші (срібло, золото, нікель, хром і т.д.).

Компанія є офіційним представником на території України товарів народного споживання, таких торгових марок як Тульские самовари, ТМ “Кольчугіно”, ТМ “Амет”, ТМ Garde »і« Добросталь “, ТМ” Труд-Вача “.

Компанія Duka – скандинавський бренд зі 100-річною історією і прихильністю до традиційних цінностей.
Мережа з 72 звичайних магазинів та інтернет-магазинів в різних країнах.
У асортименті кухонний та сервірувальний посуд, кухонні інструменти, ножі, аксесуари. А також дрібна побутова техніка, декор для дому, речі для саду. А ще є різдвяна продукція – подарунки, посуд для приготування святкових страв, посуд для сервірування, різдвяний декор.

Стати учасником виставки ProMaisonShow: https://pem.com.ua/uk/reyestraciya-na-uchast/