Перші учасники виставки ProMaisonShow #1

  1. Галерея скла та порцеляни” – компанія займається виготовленням та декоруванням посуду, пропонує клієнтам широкий асортимент товару власного виробництва. Компанія має власні торгові марки GGT та Galleryglass. У асортименті тематичний посуд, набори посуду, салатники, тарілки, бокали, склянки, чашки та чарки.
  2. “Склоприлад” спеціалізується на виробництві контрольно-вимірювальних приладів, лабораторного посуду та побутових термометрів.
    У асортименті компанії більше 10 000 найменувань. Це вимірювальні прилади, лабораторне приладдя, прилади та апарати, побутові вимірювальні прилади, різноманітні декоративні підставки, пісочні годинники, підсвічники, дидактичні матеріали для школи.
  3. “Міксем” – виробник, імпортер та дистриб’ютор. Виробничим напрямком діяльності компанії є виготовлення сувенірної продукції з ручним художнім розписом, в основному самовари, підноси, чайники, підстаканники, заварники, цукорниці, турки, термоси. Крім того, компанія є імпортером і дистриб’ютором асортименту різної посуду і столових приборів із нержавіючої сталі, кольорових і дорогоцінних металів та їх сплавів – мельхіор, нейзильбер, мідь, латунь і інші (срібло, золото, нікель, хром і т.д.). Компанія є офіційним представником на території України товарів народного споживання, таких торгових марок як Тульские самовари, ТМ “Кольчугіно”, ТМ “Амет”, ТМ Garde »і« Добросталь “, ТМ” Труд-Вача “.
  4. Duka – скандинавський бренд зі 100-річною історією і прихильністю до традиційних цінностей. Мережа з 72 звичайних магазинів та інтернет-магазинів в різних країнах. У асортименті кухонний та сервірувальний посуд, кухонні інструменти, ножі, аксесуари. А також дрібна побутова техніка, декор для дому, речі для саду. А ще є різдвяна продукція – подарунки, посуд для приготування святкових страв, посуд для сервірування, різдвяний декор.
  5. Корпорація ЄС – офіційний дистриб’ютор заводів, серед яких “Кредмаш”, “Мотор-Січ”.В асортименті вироби з алюмінію та чавуну: м’ясорубки, соковижималки, пельменниці, часнодавки, горіходавки, а також закатні ключі та кришки.

Стати учасником виставки ProMaisonShow: https://pem.com.ua/uk/reyestraciya-na-uchast/