Учасники Cleaning Trade Show #2

Papirus – компанія є спеціалізованим онлайн-рітейлером, який забезпечує всіма необхідними товарами роботу офісів та.
На виставці компанія представить інвентар для збирання торгових марок Optima Cleaning та Economix cleaning.
В асортименті інвентар для збирання підлоги: совки, щітки та мітли, швабри мопи, комплекти для збирання підлоги
⠀⠀
ТОВ АйТіЕс52 – інтернет-магазин 52.com.ua пропонує широкий вибір професійної техніки для клінінгу а також професійні засоби для прибирання

Асортимент: ⠀
Техніка для збирання
машини для миття підлоги
пилососи
однодискові прибиральні машини
апарати високого тиску
апарати для дезінфекції
підмітальні машини
машини для збирання снігу
аксесуари та комплектуючі

Інвентар:
піноутворювачі та обприскувачі
системи для миття підлоги, вікон
інвентар для протирання та чищення
засоби індивідуального захисту
диспенсери

Хімічні засоби для миття посуду, прання текстилю, миття машин, прибирання будівель, гігієнічні засоби

Компанія також надає послуги здачі в оренду професійного обладнання для прибирання: пилососи, підлогомийні машини та інше.

Компанія «ВІТЕСС-ЛТД» є офіційним дистриб’ютором болгарської торгової марки My Ocean – засоби для пралень, ресторанів, готелів, системи для пралень Cm2w, прання та дезінфекції з озоном В-Box
Працює у сфері індустрії чистоти та гігієни, пропонує широкий асортимент професійних продуктів для ресторанів, готельних комплексів, пралень та клінінгових компаній.

Всі продукти, які пропонують компанія мають необхідні сертифікати відповідності та висновку санітарно-епідеміологічної служби України. Крім цього, продукція ТМ PFC має високу якість відповідно до Системи управління безпекою харчових продуктів (HACCP).

Асортимент продукції:
миючі та дезінфікуючі засоби для кафе, ресторанів, закладів швидкого харчування, прибирання готельних номерів, громадських територій та пралень та для вирішення складних завдань у харчовій промисловості. Це професійні миючі засоби для кухні, професійні дезінфікуючі засоби для дезінфекції рук, поверхонь, інвентарю, посуду, професійні миючі засоби для збирання приміщень.
професійний інвентар для прибирання та обслуговування приміщень із Німеччини, Великобританії, Італії, Польщі та України.

У категорії необхідний інвентар для миття вікон та стін, швабри та мопи для сухого та вологого прибирання підлоги, різні політражі та призначення відра, совки, щітки та інвентар для специфічних завдань, таких як чищення секційних радіаторів, колон та візки для прибирання приміщень та візка. обслуговування готельних номерів.

Також компанія пропонує дозатори для миючих засобів, професійні засоби для прання білизни та інше.

Сlean Floor Technics – офіційний дистриб’ютор техніки Truvox в Україні
Truvox International – провідний постачальник комерційних та промислових машин для обслуговування статі. Компанія заснована у Саутгемптоні, Великобританія. З дня виробництва першого електричного полірувальника на початку 1960-х років Truvox успішно розширила як асортимент, так і територію розповсюдження продукції. На сьогоднішній день кількість країн сягає понад 60 у всьому світі.
Truvox пропонує широкий асортимент брендів, що добре зарекомендували себе, включаючи полірувальники Orbis, килимові екстрактори Hydromist, пилососи Valet, підлогові шафи Multiwash і роторні машини Cimex з трьома дисковими щітками.