Учасники Dacha+Sauna Expo #8

ТОВ «Біопроцесор» пропонує установки ЛОС (автономної каналізації). Принцип роботи установки біологічної очистки підходить для приватних будинків і бізнесу.

На відміну від септика або вигрібної ями, установка автономної каналізації ТМ «Біопроцесор» очищає стічні води для повторного використання. Технологія біологічного очищення дозволяє усунути 98% забруднень і повністю прибрати неприємні запахи. Система працює автономно – досить підключити її до електромереж.

PSP Україна є найбільшим українським інтернет-магазином, який реалізує продукцію для парних та готує проєкти, розробку дизайну, здійснює будівництво лазні, хамам, саун, фінських та римських парних під ключ з повною комплектацією.
Асортимент товарів та послуг:
• устаткування для лазні та сауни, хамам
• каміни, аксесуари, чавунне лиття
• аксесуари для сауни, хамама – ароматизатори для лазні та сауни, хамам: Camylle, Rento, Spitzner, LACOFORM; кесе, курни для хамам, мило, подарункові набори для хамам, тапки, банні рушники для сауни, відра, шайки (діжки), запарники, відра-водоспад для лазні, віники, камені

Пригода – пропонує дитячий тролеї та канатні дороги.
Змонтувати підвісну канатну дорогу можна самостійно вже з готовим набором будь де: біля річки, в лісі, тощо.
Набори виготовляються довжиною 20, 25, 30 метрів легко натягуються між двома деревами або опорами, мають простий самостійний монтаж. Конструкція всепогодна, що дозволяє кататися як літом, так і зимою; призначено для дітей від 6 років, максимальне навантаження 90 кг

У комплект входить: металевий оцинкований трос 6 мм, 20 метрів, трос для кріплення до дерева, блок- ролик, підвісна тарзанка з сидінням у вигляді тарілки, талреп для натягування тросу, протектори для тросу, кріплення, інструкція з монтажу та експлуатації.

Gabions/Star – компанія виробник надає послуги з виготовлення, продажу, монтажу, зварних габіонів, Габіонні конструкцій та комплектуючих будь-яких розмірів, монтаж підпірних стін за новими технологіями.
Асортимент послуг:

  • габіони зварні
  • габіонні паркани, альтанки,
  • підпірна стіна та бордюр, літня тераса
  • габіонний паркан із вставками кускового скла + освітлення
  • обшиття стін із вставками кускового скла + освітлення
  • габіонна клумба
  • рішення для котеджу

SKM-design – вітчизняний виробник ексклюзивних меблів, клумб та декору із пластику для дому та саду. Матеріал виготовлення – композиційний поліетилен з Швейцарії.
Матеріал стійкий до сонячних променів, низьких температур, легко миється, не втрачає своєї яскравості протягом багатьох років, має різноманітну колірну гаму, підлягає 100% переробці, сертифікований на контакт з харчовими продуктами.

Завдяки підсвічуванню декор SKM підкреслить стиль дому і саду.

Відвідати виставку дачного благоустрою та банної індустрії безкоштовно