Учасники виставки Christmas Trade Show #1

  1. SIGA GROUP – національний виробник штучних ялинок, віночків та гірлянд.
  2. IUZVA – сімейний бізнес з виробництва новорічних ялинок і прикрас з 20-річним досвідом. В асортименті ялинки, сосни та гірлянди.
  3. Bona Di – лідер гуртової торгівлі посудом, подарунками, декором для дому та новорічною продукцією.
  4. LoraShen займається весільною флористикою живим дизайном, озелененням, вітриністикою та сюжетними декораціями для подій, оформленням авторських букетів, ексклюзивних подарунків, а ще виробництвом елементів предметного дизайну.
  5. FLORIAL – студія флористики та декору. Серед новорічної продукції авторські новорічні іграшки ручної роботи, текстиль для ялинок: банти, ковпаки, спідниці для ялинок, мішки та рюкзаки для подарунків. Також у компанії є м’які іграшки #BUKOWSKI, декор для дому, біжутерія. Окрім цього компанія займається оформленням букетів та свят.
  6. Lumiere – вітчизняний виробник декору, святкової ілюмінації, світлодіодних гірлянд та висотних ялинок, 3D та 2D конструкцій. Компанія розробляє та готує комплексні міські проекти, декорування площ та вулиць, адміністративних й суспільних, будівель, ТРЦ, магазинів, кафе й ресторанів, готелів, житлових комплексів, приватних будинків, фонтанів. Надає послуги з оренди, розробки дизайну проєкту, монтажу, сервісу.
  7. ПП Костинюк В.Д. – виробник новорічних ялинок та сосен, віночків, литих гілочок, святкової мішури, який вже 15 років на ринку.
  8. “Вітіл” є виробниками ялинкових іграшок та прикрас.

Стати учасником виставки Christmas Trade Show 2021