Учасники виставки Dacha+Sauna Expo #1

 • Компанія Prestige Comfort – займається розробкою проєктів та будівництвом під ключ дизайнерських бань, саун, хамамів, парних, соляних, сніжних кімнат та басейнів преміум класу
 • Компанія Salutem Group з 2003 року працює в сфері водопідготовки, будівництва басейнів, монтажу автономних каналізацій і всього, що пов’язано з облаштуванням водного простору будинку.

  Напрямки діяльності:
  обладнання для басейнів;
  будівництво басейнів різної складності;
  обладнання для очищення води;
  СПА-басейни;
  автономні каналізації (септики).
 • Thermall Group займається проектуванням та будівництвом термальних об’єктів. За участю колективу компанії побудовано більше 40-ка банних закладів (не враховуючи приватних замовників).
 • Компанія “Спецтехнологія” заснована в 1993 році. Є представниками одних з найбільших міжнародних компаній, що працюють на ринку пест контролю і фумігації: Detia Degesch GmbH, Octavius Hunt, Plastdiversity, Bleu line SRL. Компанія випускає власний пестицид “Ратиндан”
  Торгові марки: “Ратиндан”, “Ратиндан-М”, “Ветобром” (концентрати для боротьби з гризунами), засоби для боротьби з пацюками і мишами “Ратид-1” і “Ратид-2” (зернові, парафіновані брикети, гранули).
 • Компанія WoodLamp на ринку з 2007 р. Основний товар – соляні світильники і сувенірні вироби з дерева.
 • Гойдалки-кокони Мрія – основним напрямком компанії є виготовлення гойдалок-коконів. Виробляють на замовлення двомісні, тримісні гойдалки-кокони, підвісні ліжка. Компанія розробила і почала виробництво розбірних коконів, які проходять в дверні отвори будинків, квартир, балконів, ліфтів.
 • Tapki.kh.ua
  Компанія є виробником і реалізатором одноразових лазневих капців, капців для готелів та СПА, офісів, дитячих. А також аксесуари та текстиль для готелів, лазень та саун, текстиль для HoReCa.
 • Мильна опера – натуральні мила ручної роботи. При виробництві використовуються лише натуральні олії та масла.

Зареєструватись на участь: https://pem.com.ua/uk/regist_uch_dacha_ua/