Учасники виставки World of Gifts #1

  1. “Івман” працює на українському ринку торгівлі сувенірами та подарунками з 1996 року і поставляє продукцію високої якості у багато регіонів України. Компанія працює з кращими світовими брендами, такими як WENGER, PIERRE CARDIN, TONINO LAMBORGHINI, VICTORINOX, STINGER, ZIPPO, Mr. BROG, B&B, GOLD BULLION, GIANNI TERRA, MANO, BUGATTI, TRUE UTILITY, CHARME DE FEMME, KING WOOD, JYNLIE. У асортименті товарів запальнички, настольні сувеніри, ножі, трубки, шахи, рамки для фотографій, шкатулки, годинники, дзеркала, дорожні аксесуари, портмоне, брелоки, візитниці, зажими для грошей, закладки для книг, браслети, кулони, зажими для краваток, подарункові тематичні статуетки зі смоли, металу та багато іншого.
  2. Жива глина Миргородська” – майстерня сувенірів ручної роботи сім’ї Куриліних. Сьогодні майстерня виробляє керамічні вироби, скульптури, монументи з бетону, розписні дерев’яні зрізи, сувеніри та ексклюзивні вироби під замовлення для клієнтів з усього світу. В асортименті: скарбнички, декоративний посуд, тарілки, обереги, свистки, дзвіночки, фігури.
  3. Elendekor є одним з лідерів на українському ринку з оптового продажу посуду, предметів інтер’єру, подарунків, текстилю та декору. Компанія вирізняється асортиментом продукції з дизайном власного виробництва. На ринку України представляє бренди #LEFARD, Kutahya, Clayton, Brizoll. У асортименті сувеніри та подарунки, подарункова упаковка, статуетки, фігурки, ляльки, грошові талісмани, декор, текстиль, посуд та аксесуари для кухні.

Стати учасником виставки World of Gifts 2021