Увага: КОНКУРС “dECO & light”

Компанія Парус Експо Медіа в рамках виставки ProMaisonShow оголошує КОНКУРС “dECO & light” на КРАЩИЙ ДИЗАЙН світильники з вторинної сировини

Умови конкурсу: виготовити без застосування промислових технологій робочу модель інтер’єрного світильника (стельового, настінного, підлогового) з вторинної сировини (використаного дерева, пластика, картону, текстилю, паперу, волокна і т. п.). Допускається використання елементів конструкції від старих електроприладів, наприклад електропатрони.

Оцінюватися будуть естетика, екологічність і надійність конструкції.

Конкурсантам необхідно:

  • зареєструватися на участь, заповнивши форму https://pem.com.ua/uk/forma_decolight_ua/
  • надіслати на пошту фото готового світильника, фото в процесі роботи над ним, назва моделі, а також опис, в чому полягав принцип відповідального споживання при виготовленні даної моделі світильника.

Конкурс стартує сьогодні (12 травня) і буде проводитися в 2 етапи:

  • онлайнетап: збір заявок та фоторобіт приймаються до 1 серпня і з 1 серпня буде розміщено на нашому сайті і в соц. мережах. Голосування за кращу роботу буде відкрито з 1 серпня по 20 серпня включно.
  • етап відбору на виставці: всі конкурсні світильники будуть розміщені в спеціальній експозиції конкурсу на виставці ProMaisonShow, яка пройде 2-4 вересня 2020 на МВЦ.

Переможця вибере журі шляхом відкритого голосування під час виставки 3 вересня. Переможець конкурсу отримає унікальний шанс відвідати світову виставку #Christmasworld 2021 (ФранкфуртнаМайні, Німеччина) або грошовий приз у розмірі 15 000 грн. на вибір.

P.S. взяти участь можуть всі бажаючі, які на момент реєстрації мають 18 років.

Чекаємо ваших заявок!