Звітуємо: виставки завершено

2-4 вересня у Міжнародному виставковому центрі (Київ, ст. м Лівобережна) пройшли виставки компанії Парус Експо Медіа
ProMaisonShow товарів – для дому та саду
Christmas Trade Show – новорічної продукції та сезонного декору
World of Gifts Trade Show – подарунків

Наші виставки є основною закупівельною платформою та місцем для зустрічей та переговорів представників гуртових і роздрібних мереж, байєрських відділів торгових мереж, гіпермаркетів, онлайн магазинів, маркетплейсів, рітейлу індустрій подарунків, товарів для дому, новорічної продукції.

Цього року учасниками виставки стало 120 компаній, серед яких 77 вітчизняних виробників (World of Gifts Trade Show – 24, Christmas Trade Show – 21, ProMaisonShow – 32).
Компанії представили широкий асортимент подарунково-сувенірної продукції, декоративних виробів, предметів інтер’єру, домашнього текстилю, декоративного освітлення, посуду і господарських товарів, садового інвентарю та рослин, а також новорічних ялинок та декору.

У межах виставки проходила бізнес-конференція PROBusiness: нові горизонти, яка зібрала топових спікерів.
Говорили про маркетинг та SMM, як почати роботу з Епіцентром, Time management для керівників, інструменти підвищення ефективності продажів в період кризи, сторітелінг та технології управління компанією.

Жодна виставка не обходиться без конкурсної програми. Конкурс “Хіт-парад новорічних ялинок” став цього року ювілейним – 10-м в історії компанії. Переможцями стали компанія Кактус (краща декорована ялинка) та ФОП Ханик (кращий національний виробник). Нагорода за перемогу – поїздка на виставку CHRISTMASWORLD 2021 у Німеччину.

Цього року ми започаткували новий конкурс на створення кращого світильника з вторинної сировини dECO&light. У конкурсі взяли участь 16 людей, які виготовили робочу модель інтер’єрного світильника.
Переможці:
1-ше місце Дмитро Ситов, світильник “Фено-man”
2-ге місце Леся Максаєва, люстра “Сад після дощу”
3-тє місце Тетяна Дем’яненко, світильник “Тропічне сонце”


Вперше за 10 років на нашій виставці був присутній Головний Дід Мороз країни, який вітав учасників та відвідувачів виставки. Також відбулась особлива подія – весільна церемонія у новорічному стилі. А ще на виставці можна було побачити головного відвідувача – велетенського білого ведмедя, який фотографувався з відвідувачами і став загальним улюбленцем.
Яскрава фотозона від креативних декораторів COCKTAIL DECOR щодня збирала охочих до яскравих фото.

Серед бізнес-відвідувачів виставок мережі супермаркетів та гіпермаркетів Розетка, Епіцентр, Ашан, Ельдорадо, Наш край, Сільпо, МегаМаркет, Велика Кишеня, Велмарт, Посад рітейл (Харків), 33 кв. Метра (Херсон). Всеукраїнські та регіональні мережі: TA DA, VINZER, Butlers, Модна білизна, АБАБіЛА, 100 дрібниць, Монпасьє, Всі Свої, Алло, Family. Виставку відвідали як столичні так і регіональні байєри.

Окрім професійних закупівельників, відвідувачами виставки були кияни та гості міста, які мали унікальну можливість зробити фото на яскравих фото-зонах та придбати корисні та приємні речі для себе і дому.

Дякуємо всім причетним до цьогорічних виставок та чекаємо всіх на наших майбутніх проєктах!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *