Парус Экспо Медиа

ТОВ «Парус Експо Медіа»

Шановні панове!

   Радий представити Вам виставкову компанію  ТОВ “Парус Експо Медіа”, створену для реалізації на Україні нових високоефективних виставкових проектів.
   Наш колектив – це люди, які знають про виставках практично всі! З одного боку – це ті, хто має за своїми плечима не один десяток виставкових проектів. З іншого боку – це молоді енергійні менеджери, які отримали найсучасніше і якісну освіту і які приділяють велике значення професійної експертизи пропонованих виставкових проектів, технологій і розробок.
   Відмітна якість проведених нами заходів – поєднання кращих традицій класичної виставки з сучасними інтегрованими проектами, насиченими діловою програмою. Кожна нова виставка завжди несе в собі інновації, спрямовані на вдосконалення змісту, сервісу, системи забезпечення ефективності контактів.
   Відмінною рисою наших виставок, її “ноу-хау”, як бізнес-майданчика, є проект  Buyer’s Program  (БАЙЄРСЬКА Програма). Його мета – вирішити збутову функцію, тобто найголовніше завдання експонентів, залучаючи закупівельників з великих оптових, дистриб’юторських компаній і роздрібних мереж з усіх регіонів України, країн СНД і Східної Європи, а також організовуючи індивідуальні зустрічі в форматі коротких ділових презентацій.
   Наші фахівці постійно “тримають руку на пульсі”. Вони знають, чим живе і дихає ринок споживчих товарів. Ми, як організатори виставок, розробляємо новітні методи і технології, щоб зацікавити найбільш великих клієнтів, цікавих для наших експонентів. Ретельне вивчення ринку, персональне спілкування і мотиваційна програма, гарантує їх присутність на виставці. Поставлених цілей нам допомагає домагатися не тільки знання рекламних технологій, а й уміння реалізовувати правильну PR-стратегію.
   Ми впевнені, що наші виставки  World of Gifts  (міжнародна виставка подарунків),  TableWare  (міжнародна виставка посуду),  Decor  (міжнародна виставка декору і предметів інтер’єру),  Christmas Trade Show  (спеціалізована виставка новорічної продукції),  Outdoor Trade Show (спеціалізована виставка садово паркового благоустрою),  InHoReCa (Спеціалізована виставка ресторанного і готельного бізнесу), що пропонують дистриб’юторам, байерам, роздрібним операторам весь спектр індустрії прекрасного: меблі, текстиль і декоративне освітлення, посуд, предмети сервіровки і прикраси столу, нетрадиційні подарункові лінії, сувеніри, прикраси, модні аксесуари та багато іншого, а декораторам, флористів, архітекторам і ювелірам – кращі дизайнерські рішення для втілення своїх ідей в красивих речах, матимуть величезний успіх.
   Всі вищезгадані виставкові проекти будуть проходити в Міжнародному виставковому центрі (Київ), що дасть їм можливість щорічно збільшувати експозицію і розвиватися в довгостроковій перспективі на базі новітнього виставкового комплексу зі зручною інфраструктурою як для відвідувачів, так і для експонентів.
   Наш перший видавничий проект – журнал  PROMaison  – це ділове інформаційно-аналітичне видання про досягнення, трендах, тенденції ринків декору і предметів інтер’єру, текстилю, посуду та подарунків. Ми адресуємо його виробникам, дистриб’юторам подарунків, посуду, декору і предметів інтер’єру, представникам роздрібних мереж, спеціалізованих магазинів, дизайнерам, флористів, асоціаціям і професійним об’єднанням.
   Новим напрямком діяльності компанії «Парус Експо Медіа» з 1 січня 2010 року є офіційне представлення в Україні виставкового концерну «Мессе Франкфурт ГмбХ».  Головна мета діяльності представництва «Мессе Франкфурт ГмбХ» в Україні – надання сприяння українським виробникам у виході на міжнародні ринки, виявлення нових сегментів попиту на випущені товари, зміцнення зовнішньоекономічних зв’язків.

   Основні напрямки діяльності нашого представництва:

  • організація участі у виставках «Мессе Франкфурт ГмбХ» в усьому світі.
  • організація відвідування виставок «Мессе Франкфурт ГмбХ» в Німеччині та інших країнах світу.

   Ми сподіваємося, що пропоновані нами маркетингові технології і створена інфраструктура нададуть підтримку в бізнесі, а результати стануть надбанням наших клієнтів.
   Запрошую Вас взяти участь в наших виставках, де ви отримаєте нові можливості для цікавих контактів і успішного ведення Вашого бізнесу.

Валерій Целінський
Генеральний директор компанії “Парус Експо Медіа”

Наші переваги

Лідери в Україні

Лідер серед виставкових компаній України в сфері B2B - подарунків, декору, предметів інтер'єру та товарів для дому

1

Провідний оператор

Провідний оператор високоефективних виставкових, медіа та бізнес проектів України в сфері атмосфери затишку

2

Професіоналізм

Один з професійних організаторів ділових заходів формату B2B (форуми, конференції, семінари)

3

PROFMeeting

Ініціатор впровадження в Україні БАЙЄРСЬКОЇ програми і проекту PROFMeeting

4

Журнал PROMaison

Видавець інформаційно-аналітичного журналу PROMaison

5

Мессе Франкфурт

Офіційний представник німецького концерну Мессе Франкфурт в Україні

6
+
Українські виробники
+
Експонентів представили товари
+
Професійних покупців

Відгуки

Козакова Ирина Геннадиевна

Владелица магазина – Домашний текстиль и товари для дома
Регулярно відвідую та з нетерпінням чекаю два рази в році виставку Товарів для дому, салон домашнього текстилю. Завжди знаходжу потрібні контакти для роботи на рік вперед. Всі знайдені контакти на виставці переростають в постійне, надійна співпраця. Вдячна організаторам за запрошення, широкий вибір товарів експонентів, море ідей ..
Окреме спасибі за журнал «ProMaison», завжди пізнавальний і інформаційний, цікавий і очікуваний.

Наталія Ян

Комерційний директор ТОВ ТК Лотоса

Щороку наша компанія відвідує виставку Christmas Trade Show. Висловлюємо подяку організаторам за запрошення, та можливість продуктивно працювати на виставці з експонентами. Цього року виставка вразила кількістю та якістю експонентів з напряму подарунків та новорічної продукції. Ми маємо багато контактів та домовленостей про подальшу співпрацю.

Зуєва Тетяна 

Розетка – інтернет магазин, керівник відділу 

Виставка як завжди пройшла на відмінно! На виставці були представлені провідні виробники таких напрямів як посуд, текстиль, декор. Вдалося домовитись з компаніями про вигідні умови співпраці. З нетерпінням чекаю наступних виставок.

Наталья Байдачна

На сьогоднішній день мене більше цікавить напрям «Декор». На виставці Подарунків, Декору, Нового року, я завжди знаходжу нове для себе, надихаюся ідеями на рік вперед. Дякую організаторам за увагу, красиву виставку, пізнавальні майстер-класи та презентації. Завжди приємно зустрічатися, спілкуватися, робити закупівлі, це найочікуваніша виставка.

Наші партнери