fbpx

Парус Экспо Медиа

ТОВ «Парус Експо Медіа»

Шановні друзі!

ТОВ “Парус Експо Медіа” – компанія з 14-річною історією успішної організації міжнародних b2b виставок і бізнес-проєктів у сегменті споживчих товарів.

Наші виставки:

  • ProMaisonShow (міжнародна виставка посуду та товарів для дому)
  • World of Gifts Trade Show (міжнародна виставка подарунків)
  • Christmas Trade Show (спеціалізована виставка новорічної продукції і сезонного декору)
  • Cleaning Trade Show (виставка обладнання, технологій, засобів та послуг для професійного прибирання, санітарії, хімічної чистки та прання)
  • DACHA EXPO (міжнародна виставка дачного благоустрою)
  • SAUNA EXPO (міжнародна виставка банної та велнес індустрії)

Бізнес-проєкти:

  • PROFMEETING: інноваційний проєкт з організації переговорів постачальників із зацікавленими цільовими закупівельниками. Хочете гарантовано збільшити продажі – звертайтесь до професіоналів!
  • Професійні конференції та бізнес-семінари

Учасники наших виставок – лідери ринку, представники середнього та малого бізнесу. 80% експонентів – постійні учасники виставок, які повертаються до нас. Предмет нашої гордості – 75 національних виробників (вересень 2020).

Обов’язковою складовою наших виставок є байєрська програма. Її завдання – залучити на виставки цільових закупівельників. Під кожен проєкт байєрський відділ підбирає потрібну аудиторію. Ми запрошуємо торгові мережі, гуртові магазини, приватних клієнтів. Щорічно на виставку прибувають більше 10 тис. B2B і B2C відвідувачів з України, країн Західної та Східної Європи.

Наш колектив – професіонали у сфері організації виставок, які люблять свою справу і працюють на результат. Учасники виставки отримують повний супровід від вибору стенду до демонтажу. Рекламний відділ забезпечує медійний супровід та маркетингову підтримку.

Також ми видаємо журнал PROMaison – видання про тренди, тенденції ринків декору і предметів інтер’єру, текстилю, посуду та подарунків. Журнал адресовано виробникам, дистриб’юторам подарунків, посуду, декору і предметів інтер’єру, представникам роздрібних мереж, спеціалізованих магазинів, дизайнерам, флористам, асоціаціям та професійним об’єднанням.

З 1 січня 2010 року компанія «Парус Експо Медіа» є офіційним представництвом виставкового концерну Messe Frankfurt в Україні. Головна мета діяльності представництва в Україні – сприяння українським виробникам у виході на міжнародні ринки, зміцнення зовнішньоекономічних зв’язків, організація участі у виставках під брендом Messe Frankfurt в усьому світі. Ми активно сприяємо організації поїздок бізнес-відвідувачів з України на міжнародні виставки у Франкфурті.

Ми впевнені, що співпраця з нашою компанією стане корисною для розвитку вашого бізнесу, а наші проекти принесуть максимальний результат.

Запрошую вас взяти участь в наших виставках, де ви отримаєте нові можливості для цікавих контактів і успішного ведення бізнесу.

Валерій Целінський
Генеральний директор компанії “Парус Експо Медіа”

Наші переваги

Першість в Україні

Лідер серед виставкових компаній України в сфері B2B - подарунків, декору, предметів інтер'єру та товарів для дому

1

Провідний оператор

Провідний оператор високоефективних виставкових, медіа та бізнес проектів України в сфері атмосфери затишку

2

Досвід

Понад 10 років на ринку організації міжнародних виставок та ділових заходів формату B2B

3

PROFMeeting

Ініціатор впровадження в Україні БАЙЄРСЬКОЇ програми і проєкту PROFMeeting

4

Журнал PROMaison

Видавець інформаційно-аналітичного журналу PROMaison

5

Партнерство

Офіційний представник виставкового концерну Messe Frankfurt в Україні

6
+
Українські виробники
+
Експонентів представили товари
+
Професійних покупців

Відгуки

 

Наталія Ян

Комерційний директор ТОВ ТК Лотоса

Щороку наша компанія відвідує виставку Christmas Trade Show. Висловлюємо подяку організаторам за запрошення, та можливість продуктивно працювати на виставці з експонентами. Цього року виставка вразила кількістю та якістю експонентів з напряму подарунків та новорічної продукції. Ми маємо багато контактів та домовленостей про подальшу співпрацю.

Зуєва Тетяна 

Розетка інтернет-магазин, керівник відділу 

Виставка як завжди пройшла на відмінно! На виставці були представлені провідні виробники таких напрямів як посуд, текстиль, декор. Вдалося домовитись з компаніями про вигідні умови співпраці. З нетерпінням чекаю наступних виставок.

Наталья Байдачна

На сьогоднішній день мене більше цікавить напрям «Декор». На виставці Подарунків, Декору, Нового року, я завжди знаходжу нове для себе, надихаюся ідеями на рік вперед. Дякую організаторам за увагу, красиву виставку, пізнавальні майстер-класи та презентації. Завжди приємно зустрічатися, спілкуватися, робити закупівлі, це найочікуваніша виставка.

Козакова Ірина Геннадівна

Власниця магазину “Домашній текстиль та товари для дому”

Регулярно відвідую та з нетерпінням чекаю два рази в році виставку товарів для дому, салон домашнього текстилю. Завжди знаходжу потрібні контакти для роботи на рік вперед. Всі знайдені контакти на виставці переростають в постійну, надійну співпрацю. Вдячна організаторам за запрошення, широкий вибір товарів експонентів, море ідей ..
Окреме спасибі за журнал «ProMaison», завжди пізнавальний та інформаційний, цікавий і очікуваний.

Наші партнери