Всеукраїнська Премія Інновацій
для ринків посуду та товарів для дому –
Promaison Award 2021

15-17.09.2021

Запрошуємо до участі виробників та постачальників посуду і кухонних аксесуарів

Номінації Премії

Посуд кухонний

Посуд столовий

Кухонні аксесуари

ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ПРЕМІЇ відбудеться в рамках Міжнародної виставки посуду та товарів для дому ProMaisonShow, 17 вересня 2021, МВЦ, м. Київ.

Організатор Премії – компанія ТОВ «Парус Експо Медіа» та Партнери

Мета Премії – вибір та відзнака найкращого товару, що був вироблений або запущений у продаж у 2021 році, який має сучасний дизайн, функціональність, екологічність, технічні характеристики. Ознайомлення ритейлу з накращими іноваційними товарами на посудному ринку України.
Переможця обиратиме компетентне Журі. Відвідувачі виставок також голосуватимуть за найкращий товар.

До участі в Премії запрошуються усі юридичні особи, виробники чи постачальники посуду і товарів для дому в Україні, які запустили у виробництво/продаж товар у 2021 році.

Переваги та можливості участі у Премії:

  • До виставки проводиться широка рекламна кампанія по освітленню Виставки та Премії і ваш товар буде представлений широкому загалу цільових аудиторій на цифровій платформі віртуальної Виставки, в соцмережах Організатора і Партнерів, а також в тематичних електронних розсилках по базах торгових мереж, ритейла та гуртових закупівельників.
  • Експонати учасників, номіновані на Премію, будуть представлені в Галереї новинок Виставки. Ваш товар буде виділений поміж інших і його побачать усі професійні відвідувачі ProMaisonShow, Christmas Trade Show та World of Gifts Trade Show.
  • Усі товари, що приймають участь у Премії будуть опубліковані у спеціальному бюлетені новинок, який буде розповсюджено серед професійних закупівельників та викладено для ознайомлення на сайті Організатора.
  • Переможця у кожній номінації буде нагороджено спеціальною відзнакою.
  • Інформація про переможців премії буде опублікована в журналі ProMaison та в журналах медіа партнерів.

Оранізаційний внесок* – 6000 грн. (Для учасників виставки ProMaison – 2000 грн!).
Реєстрація на участь у Премії за посиланням до 18.07.2021 https://forms.gle/nCgn8vjmW42V1L5fA
Фото експоната, якісні характеристики та сертифікати (за наявності) до нього відправляти після сплати оргвнеску на messe-frankfurt@pem.com.ua – до 20 липня.
За додатковою інформацією звертайтесь: messe-frankfurt@pem.com.ua, +380505862063

*в одній номінації