Парус Экспо Медиа - выставочная компания

Русский языкEnUa

+380 44 484-68-91Online заказ

ХІТ-ПАРАД НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК 2018!

DSC 792612-14 вересня 2018 року, в рамках Міжнародної виставки новорічної продукції CHRISTMAS TRADE SHOW, відбудеться ХІТ-ПАРАД новорічних ялинок і народні вибори найкрасивішої ялинки року.

Мета ХІТ-ПАРАДУ - презентація мистецтва прикраси ялинок і розкриття основних трендів в оформленні новорічних красунь. Відмінна особливість проведення хіт-параду - максимальна демократичність для учасників: рейтинги новорічних ялинок визначаються тільки одним показником - кількістю набраних балів.

У конкурсі мають право брати участь всі учасники Міжнародної виставки подарунків і товарів для для ProMaisonShow, Міжнародної виставки новорічної продукції Christmas Trade Show, Спеціалізованого салону Handmade, а також інформаційні партнери, організатори і учасники ділових заходів, майстер-класів, шоу показів.
Вікових обмежень немає.

Переможець визначається кількістю набраних балів (шляхом анкетування відвідувачів виставки).
За підсумками: учасники отримують дипломи, призи та пам'ятні подарунки від організатора та спонсорів ХІТ-ПАРАДУ. Переможець нагороджується поїздкою на Міжнародну виставку Christmasworld, Німеччина.

Участь в ХІТ-ПАРАДІ - найкраща площадка для демонстрації Ваших креативних можливостей оформлення Різдвяних і Новорічних ялинок, а також втілення в життя цікавих задумок.
Запрошуємо Вас взяти участь в Хіт-параді "Ялинка року-2018".

Заявки приймаються до 20 серпня!

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ

З питань участі звертайтесь
ТОВ «Парус Експо Медіа»
Тел. +38 044 484 68 91
Email: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 

 expomap-100x100 o-expo live design logo  100 X 100 px Gif gifts review black